16. kolo / Sobota 15. 6. 2024, 12:00 / 33. ZŠ

33. ZŠ

1:2

(1:0)

AC Sparta Praha

Kratejl - Krček (49. Nguyen), Stenzel, Chypyus, Repilado, Veselý (49. Štěpán), Paidar, Kyklhorn, Šebek (72. Hochman), Běhounek, Míka (54. Kovařík)

Branky: 29. Kyklhorn - 44. Rus, 48. Rus ŽK: Stenzel, Paidar, Kovařík - Mazyarchuk Rozhodčí: Hamouz – Jahannemaei, Hodina

Diváci: 88

Daniel Sýs: „Do zápasu jsme dobře vstoupili a vytvořili si skvělé příležitosti. Bohužel jsme nedali gól do prázdné brány, ani samostatný únik na brankáře. Ze dvou dalších nadějných příležitostí jsme trefili jednou tyč a jednou těšně netrefili branku. Ve 29. minutě jsme dali krásný gól po akci Míka - Krček - Kyklhorn. Soupeř se následně trochu oklepal, ale do poločasu si krom jedné situace, nic nevypracoval. Do druhé půle jsme opět dobře vstoupili, měli jsme velkou šanci, při které jsme ale ani pořádně nezakončili a o minutu později dostali ze špatného odkopu gól do prázdné brány. Ve 48. minutě jsme si nechali dlouho letící míč propadnout na zadní tyč, kam si naběhl úplně volný hráč a dal na 1:2. V tu chvíli na kluky dolehla tíha okamžiku a už to nebylo ono. I přesto jsme si vytvořili další minimálně dvě slušné šance, které jsme nedotáhli do konce. Se vší úctou k soupeři jsme na hřišti byli výrazně lepší, ale neproměněné šance a naše hrubé chyby rozhodly, že jsme v posledním zápase ztratili titul.”