Skupina o titul / Úterý 4. 6. 2024, 18:00 / Praha 10, Vladivostocká

Skupina o titul / Úterý 4. 6. 2024, 18:00

SK Slavia Praha

3:5

(1:4)

Šůsová - Žigová, Hrdličková, Bauerová, Větrovská, Makovcová, Zíková, Blasczyková, Hladká, Kreisová, Kadeřávková

Branky: 40. Demmer, 73. Holčáková, 80. Stejskalová - 4. Hrdličková, 9. Hrdličková, 18. Blasczyková (pen.), 31. Kadeřávková, 55. Blasczyková Rozhodčí: Vodička – Chalupecký, Gaži

Diváci: 70

TomᚠBeran: „V rámci 5. ligového kola nadstavby o titul jsme sehráli venkovní utkání v pražském Edenu. Holky předvedly jeden ze svých nejlepších zápasů celé sezóny. V prvním poločase herně dominovaly, především díky dobrému pohybu. Výsledkem bylo poločasové vedení 4:1. V úvodu druhé půle jsme dokázali odolat náporu domácích hráček a po skvěle zahrané standardní situaci jsme jejich snahu zápas otočit definitivně zlomili. Jedinou kaňkou na celkově skvělém dojmu jsou góly z individuálních chyb, které ale v této kategorii k rozvoji neodmyslitelně patří. Holky si za celý zápas a především za svůj přístup zaslouží velkou pochvalu.”