Bačkovský – Halinský, Ševínský, Pourzitidis – Koželuh (78. Mikula), Icha, Hlavatý (90+1. Zyba), Kayondo – Nyarko (69. Letenay), Tupta (C) (90+1. Kok), Višinský (90+1. Eneme)

Tvrdoň – Marković, Dweh, Jemelka – Kopic (71. Mosquera), Šulc (71. Slončík), Červ, Kalvach (C), Cadu – Vašulín (71. Jirka), Adu (61. Vydra)

ŽK: 18. Nyarko, 58. Pourzitidis, 90+5. Zyba – 17. Kalvach, 42. Adu, 89. Slončík, 90. Koubek

Rozhodčí: Pechanec – Nádvorník, Hádek - Petřík

Rohy: 7 - 8

Ofsajdy: 1 - 3

Fauly: 16 - 7

Diváci: 3174

Viktoria v posledním kole Chance ligy před reprezentační přestávkou hrála na půdě libereckého Slovanu. Utkání skončilo remízou 1:1. Za Viktorii se fantasticky trefil Matěj Vydra.

První zajímavá situace na Stadionu u Nisy přišla v deváté minutě. Na balon ze standardní situace od Lukáše Kalvacha vystoupal nejvýše Sampson Dweh. Jeho hlavička mířila přesně do středu branky, kdy čekal domácí brankář. Zápas to byl hodně nahoru a dolů. Šance přicházely na obou stranách. Ve dvacáté druhé minutě musel brankář Bačkovský vytáhnout výborný zákrok po hlavičce Pavla Šulce.

Třicátá minuta přinesla střelecký pokus Lukáše Červa. Ten se dostal k dobré hlavičce, jenže jeho pokus skončil nad brankou Liberce. O pět minut později předvedl Cadu fantastickou práci nohama na pravé straně hřiště. Poté odcentroval a sražený centr poslal na branku Červ. Celá situace skončila rohovým kopem pro Viktorii. Z něj vstřelil gól Prince Adu. Radost mu ale zkazil rozhodčí, jelikož gól odvolal z důvodu ofsajdu. Do kabin se tedy šlo s bezbrankovou remízou.

Ve druhém poločase přišla první šance až v šedesáté minutě. Denis Višinský to zkusil z opravdu velké dálky, míč mířil vysoko nad. V šedesáté šesté minutě se domácí dostali do vedení. Přesně o deset minut později se naprosto fantasticky trefil Matěj Vydra. Z dvaceti metrů vypálil levou nohou nechytatelnou bombu a vyrovnal.

V závěru měl Liberec k dispozici standardní situaci, tu Plzeňští dokázali odvrátit a vydat se do rychlého protiútoku. Ten ale nakonec skončil pouze rohovým kopem. Marián Tvrdoň v nastavení předvedl naprosto fantastický dvojzákrok a podržel svůj tým. Zápas v Liberci skončil remízou 1:1.