2. kolo / Sobota 24. 8. 2024, 14:00 / TJ Spartak Chrastava

FC Slovan Liberec

2:3pen

(0:1)

Žížková - Podlesná, Kynclová, Tvrdíková, Makovcová (78. Hrdinová), Antony (34. Boučková), Blasczyková, Větrovská (90. Ročňáková), Brandlová (57. Limberská), Kováčová, Kadeřávková

Branky: 61. Šafářová, 90. Šafářová - 21. Kynclová, 86. Kynclová ŽK: Makovcová Rozhodčí: Sirota – Barák, Krasnykh

Diváci: 60

asistent trenéra Štefan Valigurský: „V dnešním utkání jsme chtěli zvítězit a šli jsme do něj naplno od první minuty. V prvním poločase se nám dařilo držet míč a vytvořit si gólové šance. Ve 21. minutě se nám podařilo dát branku díky dobrému presinku a dobré individuální akci Šárky Kynclové. Do kabin jsme šli za příznivého stavu utkání. Ve druhé půli jsme spíše čekali co vymyslí soupeř, což se vymstilo v 61. minutě, kdy jsme obdrželi branku a bylo vyrovnáno. Chvíli trvalo, než jsme se dostali do svého tempa a držení míče. Opět se nám vyplatil presink a po velmi dobré kombinaci uprostřed hřiště dostala míč Šárka Kynclová, která vstřelila v 86. minutě svou druhou branku. V samotném závěru utkání se holkám z Liberce podařilo vyrovnat na 2:2 a následoval penaltový rozstřel, který skončil vítězně pro nás. Určitě bych chtěl pochválit Natálii Žížkovou, která chytla dvě penalty. Závěrem bych chtěl pochválit všechny holky za odvedený výkon na hřišti.”