7. kolo / Sobota 12. 10. 2024, 15:00 / Zbůch

9:0

(3:0)

FK Teplice

Procházková - Švecová, Radová, Beranová, Kovandová, Skřivánková, Klugová, Raunerová, Reitharová, Kalinová, Šandová

Branky: 3. Raunerová, 15. Šandová, 23. Šandová, 39. Švecová, 42. Kovandová, 44. Skřivánková, 59. Beranová, 61. Radová, 69. Radová Rozhodčí: Čoupek

Diváci: 20

Martin Šindelka: „V dalším domácím zápase jsme doma přivítali soupeřky z Teplic. Po nepovedeném výkonu z minulého zápasu v Pardubicích jsme měli co napravovat. Holky do zápasu vstoupili od úvodního hvizdu velice aktivně a z každé akce bylo cítit jejich odhodlání utkání zvládnout vítězně za 3 body. Tato vůle pramenila ve tři vstřelené góly v prvním poločase. O poločasové přestávce jsme na hračky apelovali, že ve své snaze nesmějí polevit a naopak je potřeba zvýšit tempo a rychlost kombinace. Našim hračkám se povedlo do druhého poločasu přenést vše, co jsme si v poločase řekli a po zcela dominantním výkonu, který holky podpořily šesti vstřelenými góly, jsme utkání nakonec vyhráli v poměru 9:0. Holky je třeba pochválit za skvělý týmový výkon, za chu a přístup k zápasu, se kterým jsme k utkání přistoupili.”