Knobloch – Mikuš, Svozil (C), Krčík, Fleišman (46. Ražnatović) – Čavoš, Planka (67. Žák) – Regáli (35. Moses), Botos (85. Vinicius), Memić – Ezeh (67. Vecheta)

Branky: 23. Vašulín, 30. Slončík, 58. Červ, 63. Šulc, 87. Jirka

ŽK: 37. Dweh – 22. Fleišman, 54. Botos, 86. Ražnatović, 90+1. Žák

Rohy: 7 - 4

Ofsajdy: 4 - 1

Fauly: 10 - 10

Diváci: 9087

Plzeňská Viktoria přivítala v rámci čtvrtého kola Chance ligy na domácí půdě klub z Karviné. Červenomodří na hřišti celé utkání dominovali a ovládli ho také výsledkově. Na vítězství 5:0 se brankami podíleli Vašulín, Slončík, Červ, Šulc a Jirka.

Viktoria vstoupila do utkání velmi aktivně a od prvních minut zápasu na hřišti dominovala. Svou první příležitost si připravila v páté minutě. Přetažený centr Slončíka vracel Milan Havel na Pavla Šulce. Ten ale hradbu těl neprostřelil. Chvíli na to se zase ke střele dostal Pavel Šulc, ale ani při této příležitosti nedokázal prostřelit obranu Karviné. Vzápětí se do šance prodral Tom Slončík, ale bohužel ani on nebyl úspěšný.

Ve čtrnácté minutě přišla další rána z dílny Pavla Šulce. Po centru Havla trefil záložník Viktorie horní tyč. Doosan Aréna se poprvé zaradovala v minutě dvacáté třetí. Daniel Vašulín projevil fyzickou zdatnost a v osobním souboji doslova odhodil obránce Karviné. Odměnou mu byl první ligový gól v dresu Viktorie. Tři minuty na to vytáhl hlavní rozhodní červenou kartu. Po faulu na Lukáše Červa ji viděl karvinský Patrik Čavoš.

Třicátá minuta přinesla druhou branku Viktorie. Tom Slončík se poprvé v plzeňském dresu trefil. Po krásném přiuknutí od Pavla Šulce se v šestnáctce prosadil mladý středopolař. Krátce před koncem prvního poločasu se do akrobatického zakončení dostal Daniel Vašulín. Gólem však tato šance neskončila.

Tři minuty po začátku druhého dějství ve Štruncových Sadech padl třetí gól červenomodrých. Prosadil se Daniel Vašulín, jenže VAR branku odvolal. V padesáté druhé minutě předvedl výbornou defenzivní práci Václav Jemelka, a to když upálil balon soupeři v dobré příležitosti. Za šest minut už to bylo opravdu o tři góly. LukᚠČerv se pronožičkoval až do zakončení a prostřelil brankáře Knoblocha.

O pět minut později padl čtvrtý gól Plzně. Milan Havel poslal milimetrový centr na zadní tyč, kde číhal střelec Viktorie. Ten uklidil míč hlavou do branky. V sedmdesáté druhé minutě viděl červenou kartu Cory Sène. Čtyři minuty před koncem odpískal hlavní rozhodčí pokutový kop pro Viktorii. Ten si vzal na starosti Erik Jirka, který s klidem vyslal nechytatelnou ránu a upravil na 5:0. V úplném závěru ještě trefil Erik Jirka levou tyč karvinské branky. Viktoria porazila Karvinou 5:0.