Jedlička – Hranáč, Hejda (C), Dweh – Cadu, Červ, Kalvach, Souaré – M. Vydra (73. Kliment), Šulc – Chorý

Vorel – Vitík, Panák, Krejčí ml. (C) – Preciado, Laçi, Sadílek (86. Solbakken), Zelený (75. Ryneš) – Birmančević, Haraslín (86. P. Vydra) – Kuchta (90+7. Olatunji)

Branky: 87. Chorý - 79. Dweh (vl.), 90+1 Birmančevič

ŽK: 27. Šulc, 73. Cadu, 78. Kalvach, 90+9. Kliment – 20. Kuchta, 26. Birmančević, 80. Laçi, 90+4. Ryneš, 90+4. Vindahl, 90+9. P. Vydra

ČK: 85. Šulc, 90+6. Martin Kastner – 90+6. Luděk Stracený

Rohy: 4 - 6

Ofsajdy: 3 - 1

Fauly: 21 - 11

Diváci: 10647

Dnes bylo v Doosan Aréně na programu finálové utkání mezi Viktorií Plzeň a pražskou Spartou. Pražané utkání vyhráli 1:2.

První zajímavá situace finálového zápasu přišla ve třinácté minutě. Z rohového kopu zkoušel ohrozit Vorla TomᚠChorý. Z těžké krkolomné pozice branku minul. Chvíli na to Krejčí rozvlnil sí za Jedličkou. V první fázi ale strčil do obličeje Lukáše Červa. Hlavní rozhodčí branku neuznal. Poté byla k vidění spíše taktická bitva plná emocí. Další šance přišla ve třicáté první minutě. Šulcova střela mířila vedle levé tyče. Ostrý první poločas branku nepřinesl.

Tři minuty po začátku druhého poločasu nabídla pokažená rozehrávka Viktorie příležitost Spartě. Kuchtovu nabídku odvrátil Sampson Dweh. Viktoria si svou šanci vypracovala v šedesáté třetí minutě. Z nenápadného centru Dweha z levé strany se stala obrovská šance. Balon skončil na tyčce. Sedmdesátá první minuta přinesla příležitost Viktorie. Nabídku Tomáše Chorého v podobě protežovaného balonu odmítl Sampson Dweh na zadní tyčce. Za chvíli mohl být Kliment znovu hrdinou. Hlavičkoval ale jen do připraveného koše Vorla. Navíc se poté pískal útočný faul.

Deset minut před koncem se Sparta dostala do vedení, Sampson Dweh si nešastně srazil míč do vlastní sítě. Pět minut před závěrečným hvizdem viděl druhou žlutou kartu v zápase Pavel Šulc a musel odejít do kabin. V osmdesáté osmé minutě propukla obrovská radost na straně Viktorie. Jan Kliment zachytil na poslední chvíli balon na hrací ploše. Vrátil ho do vzduchu, kde prostě vládne TomᚠChorý, který vyrovnal. V nastavení Sparta vstřelila svůj druhý gól.