Puma banner vlevoNabídni své místo

Sportovní marketing

Vrcholový fotbal je tou nejlepší příležitostí, jak podpořit firemní zájmy a propojit značku s významnými událostmi a aktivitami ve světě sportu. FC Viktoria Plzeň nabízí partnerům bohatý balíček reklamních a marketingových služeb.

Zrekonstruovaný moderní stadion nabízí široké možnosti pro reklamní využití, ať už jde o reklamu formou pevných nebo otočných panelů, LED panelů, případně formou videospotů na velkoformátových LED obrazovkách apod. Pravidelně vyprodaná Doosan Arena nabízí mnoho dalších možností prezentace, partnerům klubu je k dispozici také široké portfolio klubových komunikačních kanálů včetně profesionálně řízené klubové televize a sociálních sítí.

Další kapitolou jsou klubové benefity pro zaměstnance partnerských firem ve formě vstupenek na domácí, ale i venkovní utkání Viktorie. Klub nabízí partnerům zároveň i jedinečnou šanci získat vstupenky na domácí zápasy evropských pohárů, navíc ale pořádá exkluzivní zájezdy na zápasy hrané na hřištích soupeřů v rámci evropských soutěží.

VIP prostory Doosan Areny nabízejí vysoký servis služeb a reprezentativní prostředí pro neformální zápasová setkání a navazování nových obchodních kontaktů.

Viktoria Plzeň je ekonomicky i sportovně zdravý klub, který zaujal pevné místi ve sportovní špičce České republiky a pravidelně úspěšně prezentuje republiku také v evropských soutěžích. Stejně profesionálně jako na hřišti si počínáme také směrem k našim obchodním partnerům. Velmi si vážíme jejich podpory, bez níž bychom nebyli schopni daných výsledků dosáhnout.

 
© FC VIKTORIA Plzeň & eSports.cz, s.r.o. & Beneš & Michl
facebook |  twitter |  Google+ |  YouTube |  RSS kanál
×
Odehrané v 15:00 | Muži
FC Viktoria Plzeň
MFK Karviná