Diskusní fórum

Vážení přispěvatelé a čtenáři fanouškovského fóra,

Po dlouhém zvažování sáhl klub k definitivnímu ukončení diskuzního fóra na stránkách www.fcviktoria.cz. Z diskuze, která byla před mnoha lety otvírána jako možnost odborné komunikační platformy pro fanoušky FCVP, se časem stal prostor na vyřizování osobních invektiv mezi jednotlivými fanoušky. Není to vždy otázka vstupu příznivců konkurenčních klubů – mnohdy postačí zostřená diskuze mezi příznivci Viktorie.

Jakkoliv uznáváme a respektujeme právo vyjadřování vlastních názorů, úroveň komunikace na těchto stránkách v mnoha případech jednoduše nebyla důstojná pro klub, ani jednotlivé přispěvatele. Jelikož fórum bylo do těchto chvil nedílnou součástí stránek Viktorie, nesl klub do jisté míry za obsah odpovědnost. Ačkoliv jsme především v novém kalendářním roce sáhli k častějšímu promazávání jednotlivých příspěvků i blokaci některých uživatelů, zlepšení se nedostavilo.

Mrzí nás, že zavřením fóra zkomplikujeme některým slušným fanouškům Viktorie vzájemnou výměnu názorů na fotbalová témata i obecné dění ve Viktorii. V mnoha případech jsme z některých příspěvků čerpali inspiraci pro vylepšení dílčích postupů především vzhledem k organizaci zápasových dnů. Pro otázky, názory či doporučení z Vaší strany bude nadále k dispozici sekce Ptejte se, popřípadě mailová adresa PR manažera hanzlik@fcviktoria.cz.

Na Vaše názory jsme zvědaví také na sociálních sítích klubu v čele s profilem na facebooku a twitteru.

S úctou
Mgr. Václav Hanzlík
PR ředitel FC Viktoria Plzeň

© FC VIKTORIA Plzeň & eSports.cz, s.r.o. & Beneš & Michl
facebook |  twitter |  Google+ |  YouTube |  RSS kanál
×
Dnes v 17:00 | Příprava 2020/2021
SC Rheindorf Altach
FC Viktoria Plzeň