Oceněný nejlepší hráč měsíce září a opora útočných řad TomᚠChorý podepsal s Viktorií Plzeň nový kontrakt. Sedmadvacetiletý urostlý forvard prodloužil svou smlouvu s klubem do roku 2025.

Se třiatřiceti starty byl v uplynulém ligovém ročníku jednou z klíčových postav cesty za mistrovským titulem. V té letošní se naopak dvěma góly podílel na úspěšném postupu do elitní společnosti Ligy mistrů. Nyní útočník TomᚠChorý prodloužil smlouvu s Viktorií Plzeň o další tři roky!

„Ve Viktorce jsem maximální spokojený, cítím se zde opravdu dobře, v kabině máme vynikající partu. Těším se na další velké zápasy a jsem si jistý, že společně s tímto týmem dosáhneme celou řadu velkých úspěchů,“ řekl po podpisu smlouvy samotný hráč. 

„Tomᚠse vypracoval v jednoho z klíčových hráčů našeho týmu a jsem rád, že jsme se již nyní domluvili na prodloužení jeho kontraktu v našem klubu. Přeji mu i nadále hlavně pevné zdraví, spoustu skvělých zápasů a gólů v našem dresu," doplnil sportovní ředitel Viktorie Daniel Kolář.

TomᚠChorý přišel do Plzně ze Sigmy Olomouc v roce 2018 a ihned začal pravidelně sbírat ligové starty. Svým gólem přispěl například k vítězství nad AS Řím v Lize mistrů a postupu do jarních bojů v evropských pohárech. Ve viktoriánském dresu odehrál 116 z celkových 153 ligových duelů, ve kterých dokázal vstřelit 24 branek.