Puma banner vlevoNabídni své místo
Nová appka FCVP
Baník je dle mého názoru štikou této sezony, míní Pavel Vrba
30.10.2018
FCVP
Rozhovory

Baník je dle mého názoru štikou této sezony, míní Pavel Vrba

Viktoria Plzeň přivítá ve středu v 17:30 na svém stadionu v rámci osmifinále MOL Cupu ostravský Baník. Trenér Pavel Vrba očekává náročný duel proti skvěle hrajícímu soupeři.

Ostravané jsou po 13 odehraných kolech na třetím místě FORTUNA:LIGY. „Dle mého názoru je Baník největší překvapení. Hraje na nejvyšších příčkách a má velice zajímavé výsledky – porazil favority, body získává i venku. Podle mě je to štika letošní sezony,“ řekl hlavní trenér Viktorie.

V čem ho nejvíce tým z hornického města zaujal? „Mužstvo drží pohromadě a do všech zápasů dává maximum. Připomíná mi roky, kdy byl Baník naposledy mistrem, protože tohle je takový hlavní rys úspěchu, vše totiž doplňuje i zajímavou kvalitou,“ všiml si Pavel Vrba.

Po středečním duelu v MOL Cupu bude následovat vzájemné utkání i v lize, a to v sobotu na ostravské půdě. „My nevíme, v jaké sestavě zítra nastoupí Baník. Baník zase neví, v jaké sestavě nastoupíme my, takže to bude spíše takové překvapení. To, že se potkáme za 3 dny znovu, je stejná výhoda pro oba týmy,“ uvědomuje si trenér.

Vzhledem k velmi náročnému programu viktoriánů hodlá Vrba udělat změny v sestavě. „Určitě nastanou. Máme teď několik těžkých utkání, takže dostanou prostor i ti hráči, kteří ho dosud měli méně,“ uzavřel kouč předzápasový rozhovor.

Vstupenky na zápas jsou v prodeji ve Vitkoria shopu a na prodejních místech Plzeňské vstupenky. Permanentkáři jdou zdarma.

 

Související články

© FC VIKTORIA Plzeň & eSports.cz, s.r.o. & Beneš & Michl
facebook |  twitter |  Google+ |  YouTube |  RSS kanál