Puma banner vlevo
Permice volný prodej 2
Byli jsme potrestáni za nedostatky ve hře, zní z kabiny Viktorie
19.10.2017
FCVP
Poháry

Byli jsme potrestáni za nedostatky ve hře, zní z kabiny Viktorie

Viktoria Plzeň nezvládla venkovní zápas proti Luganu, když na stadionu v Luzernu prohrála 2:3 a odmítla tak možnost bodově se odpoutat na druhém místě základní skupiny Evropské ligy.

„Lugano bylo hodně nebezpečné v rychlých brejcích. Nám se na rozdíl od soupeře nepodařilo vstřelit z prvních šancí branky. Pak jsme byli potrestáni za nedostatky v naší hře a navíc jsme nezvládli dotáhnout manko,“ hodnotí duel útočník Marek Bakoš. „Hrajeme Evropskou ligu a každé mužstvo tu má svou kvalitu, to jsme viděli před malou chvílí na hřišti. Lugano má rychlé, nebezpečné a silné hráče. Musíme si zápas zhodnotit a ukázat si, co jsme dělali špatně. Dnes jsme prostě nehráli dobře. Musíme zvládnout evropské zápasy, které nás čekají v nejbližší době,“ dodává Bakoš.

„Hráli jsme celou dobu do plné obrany. Soupeř si na nás připravil takovou taktiku, na kterou jsme nenašli recept. Spoléhali na brejky a každý z nich byl nebezpečný. Díky tomu zaslouženě vyhráli,“ přidává se Jan Kopic.

Pokud by Viktoria zvítězila, mohla by mít na druhém místě základní skupiny tříbodový náskok nad Hapoelem. „Bukurešť vyhrála, to je pro nás dobře, ale na druhou stranu si můžeme drbat hlavy, protože kdybychom dnes vyhráli my, měli bychom postup blízko. Je to neúspěch, jsme zklamaní. My ale víme, že i druhé místo je postupové, o to nyní musíme bojovat,“ uzavírá Kopic.

Fotogalerie

       
 
 

Související články

© FC VIKTORIA Plzeň & eSports.cz, s.r.o. & Beneš & Michl
facebook |  twitter |  Google+ |  YouTube |  RSS kanál