Trenér B-týmu Viktorie Plzeň po vítězném utkání na hřišti Sokolu Hostouň. Béčko porazilo svého soupeře 3:0.

Béčko zaznamenalo třetí výhru v řadě proti silnému soupeři. Co na to říkáte?

Všech vítězství si vážíme.  Je to odměna pro hráče za jejich dobrý dlouhodobý přístup k tréninkovému procesu.

V nastavení prvního poločasu jsme se prosadili z penalty. Jak moc tahle branka pomohla?

Každá vstřelená branka pomůže a v tomhle utkání bylo důležité, že jsme se ujali vedení.

Vlastně hned po začátku druhé půle jsme se prosadili znovu. Uklidnilo vás to před dalším průběhem zápasu?

Do druhého poločasu jsme šli s cílem přidat druhý gól, nicméně do konce zápasu zbývalo ještě spoustu času, takže bylo důležité zůstat koncentrovaný a neuspokojit se s dílčím skórem.

Poprvé v sezoně jsme vyhráli s nulou. Jak moc Vás to těší?

Když nedostaneme gól tak neprohrajeme, nicméně naším cílem v utkání je hlavně góly střílet, takže jsem rád a spokojen, že jsme dnes 3 góly vstřelily.

Příště nás čeká doma Admira. Co očekáváte od toho zápasu?

Každý zápas začíná za stavu 0:0, takže se opět musíme v týdnu dobře připravit, abychom mohli navázat na naše předešlé výkony.opět musíme v týdnu dobře připravit, abychom mohli navázat na naše předešlé výkony.