Viktoria ve čtvrtém vzájemném utkání v sezóně našla recept na Mladou Boleslav, se kterou předchozí jeden ligový a dva pohárové duely prohrála. „Je to pro nás strašně důležité vítězství. Už dnes jsme si zajistili přinejhorším druhé místo. Když ze zbývajících tří zápasů dva vyhrajeme, budeme mistry,“ počítal po výhře spokojený Pavel Vrba.

Viktoria ve čtvrtém vzájemném utkání v sezóně našla recept na Mladou Boleslav, se kterou předchozí jeden ligový a dva pohárové duely prohrála. „Je to pro nás strašně důležité vítězství. Už dnes jsme si zajistili přinejhorším druhé místo. Když ze zbývajících tří zápasů dva vyhrajeme, budeme mistry,“ počítal po výhře spokojený Pavel Vrba.

Výhra nad Mladoboleslavskými se nerodila vůbec lehce. „Už dříve jsem říkal, že tento zápas je pro nás strašně důležitý. Prohráli jsme předtím s Boleslaví v poháru a v lize jsme v posledních dvou zápasech získali dva body, což pro nás bylo špatné. I když jsme vyhráli, budu mít k našemu výkonu výhrady. V první půli jsme hráli dobře, dali dva góly a měli situace, kdy Bakoš a Trapp mohli zakončit lépe. Od první minuty druhého poločasu jsme špatně kontrolovali míč, měli jsme několik ztrát a byli jsme ustrašení. Boleslav se tak dostala do hry, my jsme nebyli nebezpeční jako v prvním poločase. Dvakrát jsme měli štěstí, když jsme zablokovali dvě situace na malém vápně. Kdyby Boleslav vstřelila z těchto šancí branku, bylo by to pro nás složitější. Nakonec dala pěkný gól na 3:1,“ ohodnotil sobotní zápas plzeňský trenér.

V následném utkání se bude muset kouč Viktorie obejít bez Pavla Horváth a Marka Bakoše, kteří nebudou moci nastoupit kvůli karetním trestům. „Marek dostal čtvrtou žlutou a Pavel červenou, což je pravděpodobně také stop na jedno utkání. Uvidíme, jak rozhodne disciplinární komise. V Teplicích je budou muset nahradit hráči, kteří nedostali dnes příležitost. Máme mnoho možností: Ďuriše, Rezka, Brezinského, Filla… Věřím, že to hráči zvládnou,“ přeje si Vrba.