Tak tohle byla paráda. Viktoria si v šestém utkání FORTUNA:LIGY připsala šestou výhru díky šesti vstřeleným brankám. Hattrick vstřelil Michael Krmenčík, dva góly přidal Jakub Řezníček a oba jsme si pozvali na pozápasové hodnocení.

„Konečně jsme vyhráli o více než jeden gól,“ těšilo bezprostředně po utkání Michaela Krmenčíka, autora hattricku. „Za tři góly jsem velmi rád, ty se vám nepovede vstřelit každý den. Od začátku jsme celý tým věděli, co chceme hrát. Klobouk dolů před tím, že jsme vstřelili šest branek,“ dodal ligový kanonýr.

Prvních dvou ligových tref za Viktorii se dočkal i Jakub Řezníček. „Ke konci jsme měli několik šancí, takže když jsem šel na hřiště, tak jsem věřil, že přijde šance se konečně prosadit gólově. Povedlo se,“ byl spokojený Řezníček, pro kterého to byl 250. ligový duel.

Po šesti kolech tak Plzeň nadále zůstává jako jediná bez ztráty bodu. „Herně jsme se ze začátku možná trochu hledali, ale teď už jedeme jako namazaný stroj. Věřím, že naše forma bude jen gradovat, jako tomu bylo dnes ve druhém poločase. Chceme dělat lidem fotbalem radost,“ řekl Krmenčík.

Ve čtvrtek přijde další velká událost – los skupinové fáze Ligy mistrů. „Těším se na to hodně. Pro mě je to něco nového, ještě jsem to nezažil. V osudí je mnoho zajímavých týmů a hráčů,“ vyhlíží čtvrtečních 18:00 útočník Jakub Řezníček.

Fotogalerie