Viktoria v pondělí večer remizovala v rámci utkání 7. kola Synot ligy na půdě Liberce. Viktoriáni se i přes řadu několik slibných šancí dokázali prosadit jen jednou a to zásluhou Václava Pilaře.

"Venca Procházka vystřelil a já jsem tak trochu počítal, že by se míč mohl odrazit. Dobře, že se to stalo a já dokázal zakončit", hodnotí Pilař svůj gólů

Tým pod vedením Miroslava Koubka v zápase opět ukázal, že různorodost zahrávání standardních situací nezná v plzeňském provedení konce. "Přes týden jsme cvičili opět hodně signálů. Některé se nepovedly, další provést nešly, protože Liberec dobře tyto situace bránil," reaguje plzeňský záložník na otázku mířící právě na nezvyklé rozehrávání standardních situací.

"Samozřejmě že jsme chtěli vyhrát. My chceme jen vyhrávat. Bohužel se nám to dnes nepovedlo. Nutno přiznat, že Liberec odvedl především v druhém poločase velmi dobrý výkon. To nic ale nemění na velké řadě našich neproměněných šancí z prví půle. Pokud chceme vyhrávat, musíme tyto možnosti proměňovat," hodnotí výsledek Pilař.

"Nyní nás čeká doma Ostrava. Naše myšlenky tedy od teď směřují k tomuto zápasu. V něm budeme chtít napravit dnešní výkon a opět potěšit naše fanoušky, kterých věřím, přijde do Doosan Areny opět co nejvíce," vyhlíží Václav Pilař následující utkání. 

Fotogalerie