Puma banner vlevoNabídni své místo
Countdown k losu Ligy mistrů
Očekávám zajímavý fotbal, budeme chtít hrát útočně, hlásí Pavel Vrba
06.12.2017
FCVP
Poháry

Očekávám zajímavý fotbal, budeme chtít hrát útočně, hlásí Pavel Vrba

Viktoria uzavře rok 2017 utkáním v základní skupině Evropské ligy proti Hapoelu Beer-Sheva. Plzeň je stále ve hře v boji o první místo, musí sice spoléhat na zaváhání FCSB v duelu s Luganem, ale do zítřejšího utkání plánuje Pavel Vrba vyslat nejsilnější sestavu a vyrazit na soupeře s útočným fotbalem.

Doma kvůli zranění či nemoci zůstali Jakub Řezníček, Tomáš Hájek, Diego Živulič a Martin Zeman. „V průběhu první části soutěže jsme si ale dokázali, že dokážeme nahradit i zraněné hráče. Doufám, že se nám to podaří i zítra. Nemáme se navíc na co šetřit, budeme chtít nastoupit v nejsilnější možné sestavě,“ předesílá hlavní trenér Viktorie.

I přes to, že Beer-Sheva již nemá šanci postoupit a do zápasu plánuje poslat náhradníky, není hodna k podcenění. „Už z toho prvního vzájemného zápasu víme, že jde o silné mužstvo. Pokud nepodáme optimální výkon, rozhodně zde neuspějeme,“ tuší před duelem na místním Turner Stadium.

„Osobně si myslím, že to bude pro diváky velmi zajímavý zápas. My určitě budeme chtít hrát hodně útočně,“ slibuje trenér Pavel Vrba. „Je pro nás příjemnější, že postup už máme jistý. Na druhou stranu jde o koeficient a o body, pokud máme šanci být první, tak je to pro nás velká motivace,“ dodává.

Dnes trenér Plzně slaví narozeniny (tímto mu přejeme všechno nejlepší). Na oslavu zkrátka nebyl čas. „Budu se tedy tentokráte muset obejít bez tlačenky,“ směje se. „Máme před sebou zápas. Na případnou oslavu se bude myslet až po něm,“ uzavírá.

Fotogalerie

       
 
 

Související články

© FC VIKTORIA Plzeň & eSports.cz, s.r.o. & Beneš & Michl
facebook |  twitter |  Google+ |  YouTube |  RSS kanál