Puma banner vlevoNabídni své místo
Nová appka FCVP
Pavel Vrba: Musíme zpřesnit naši kombinaci
01.11.2017
FCVP
Poháry

Pavel Vrba: Musíme zpřesnit naši kombinaci

Trenér Pavel Vrba se svým celkem zítra vyrukuje na švýcarské FC Lugano, kterému bude chtít oplatit venkovní porážku 2:3. Tři body by Viktorii pomohly k odpoutání od soupeřů v základní skupině Evropské ligy.

„Od našeho zápasu se Lugano odrazilo ke šňůře bez prohry. Asi i jeho hráči cítí, že zápas s námi jim pomohl k tomu, aby opustili poslední příčku. Na rozdíl od venkovního zápasu nesmíme být tak nepřesní v kombinaci, abychom dovolili soupeři přecházet do protiútoků,“ vyhlíží trenér Vrba. „V Luzernu jsme dostali góly z brejků po našich ztrátách ve středu hřiště. Domácí byli organizovaní, trpěliví a z toho pak v průběhu utkání těžili,“ dodává Vrba.

LÍSTKY NA ZÁPAS JSOU STÁLE V PRODEJI

Tématem na předzápasové tiskové konferenci bylo i složení základní jedenáctky. „Plzeň má dvacet výborných hráčů a jedenáct z nich zítra nastoupí. Určitě nenastoupíme ve stejné sestavě jako v Karviné,“ neprozradil podrobnosti plzeňský trenér. „Jistotou je, že nenastoupí Roman Hubník, který má zdravotní problémy. Muselo by se stát něco zcela mimořádného, aby byl k zápasu nominovaný,“ upřesnil.

Fotogalerie

       
 
 

Související články

© FC VIKTORIA Plzeň & eSports.cz, s.r.o. & Beneš & Michl
facebook |  twitter |  Google+ |  YouTube |  RSS kanál