Puma Future v2All-in permice 2018/2019
ProLogspeed
Po zápase mohou fanoušci využít posílené linky MHD
02.11.2017
FCVP
Aktuální zprávy

Po zápase mohou fanoušci využít posílené linky MHD

Viktorii Plzeň čeká dnes večer důležitý duel skupinové fáze Evropské ligy proti švýcarskému Luganu, který si jistě nenechá ujít početné množství domácích fanoušků. V souvislosti s utkáním je nutné dodržovat určitá organizační opatření.

Stejně jako na předchozích zápasech Evropské ligy nebude k dispozici vstup na Rodinnou tribunu Hitrádia FM Plus. Všichni fanoušci, jejichž místa se nacházejí na hlavní tribuně, musí pro vstup využít hlavní turnikety poblíž severní věže stadionu.

Dále upozorňujeme všechny fanoušky, že stadion zůstává i při zápasech Evropské ligy nekuřácký. Stejně tak při evropských duelech nebude možné zakoupit na stadionu žádné alkoholické nápoje.

„Prosíme všechny fanoušky, aby se během utkání nezdržovali na schodech mezi jednotlivými sektory. Tyto únikové východy musí zůstat maximálně průchodné,“ prosí fanoušky mluvčí klubu Václav Hanzlík. „Zároveň bychom chtěli požádat fanoušky, aby přišli včas a vyhnuli se tak případným frontám u turniketů. Věříme, že si společně užijeme sváteční fotbalový večer na evropské scéně,“ dodává.

Po skončení utkání budou posíleny spoje MHD tak, aby měli všichni fanoušci usnadněni dopravu do svých domovů. Konkrétně se jedná o tramvajovou linku č. 4 a trolejbusovou linku č. 16. Podrobné informace ZDE.
 

Související články

© FC VIKTORIA Plzeň & eSports.cz, s.r.o. & Beneš & Michl
facebook |  twitter |  Google+ |  YouTube |  RSS kanál