Puma banner vlevo
Permice volný prodej 2
Před domácím publikem budeme chtít vyhrát, slibuje Lukáš Hejda
27.09.2017
FCVP
Poháry

Před domácím publikem budeme chtít vyhrát, slibuje Lukáš Hejda

Viktorii ve čtvrtek od 19 hodin čeká první domácí zápas skupinové fáze Evropské ligy, utká se s izraelským Hapoelem Beer-Sheva. Lukáš Hejda na předzápasové tiskové konferenci upozorňoval především na ofenzivní sílu soupeře.

„Víme, že je Hapoel silný v kombinaci. Na krajích má rychlé a nebezpečné hráče, v útoku je pak Tomáš Pekhart, na kterého si musíme dát pozor,“ podotýká. „Je to silový forvard, jako soupeř bude určitě pro nás obránce nepříjemný. Nesmíme mu dát žádný prostor,“ má Hejda jasno.

Viktorii bude kvůli zranění chybět David Limberský. „Samozřejmě ho budeme postrádat, ale vzadu jsme všichni sehraní minimálně z tréninků. Věřím, že to bude bez problémů,“ nedělá si z toho velkou hlavu stoper Plzně.

Poté, co v prvním zápase Viktoria padla v Bukurešti 0:3 a Beer-Sheva porazila Lugano 2:1, si viktoriáni důležitost utkání uvědomují velice dobře. „Cítíme, že půjde o hodně. Navíc budeme hrát před domácím publikem, které budeme chtít potěšit dobrou hrou a výhrou. Pro naše fanoušky se budeme snažit podat nejlepší výkon,“ uzavírá Lukáš Hejda.

Fotogalerie

       
 
 

Související články

© FC VIKTORIA Plzeň & eSports.cz, s.r.o. & Beneš & Michl
facebook |  twitter |  Google+ |  YouTube |  RSS kanál