Puma banner vlevo
Permice volný prodej 1
Předvedli jsme větší zkušenost, říká Pavel Vrba
05.10.2017
FCVP
Rozhovory

Předvedli jsme větší zkušenost, říká Pavel Vrba

Viktoria Plzeň oplatila týmu SFC Opava loňské vyřazení z MOL Cupu a na domácí půdě porazila soupeře ze Slezska 4:1. Dvakrát se trefil Jakub Řezníček, zbylé dvě branky přidali Marek Bakoš s Václavem Pilařem.

„Dnes přijel soupeř, který s námi chtěl hrát fotbal, i proto byl zápas nahoru dolů. Bylo pro nás dobře, že jsme se brzy ujali vedení. Ve druhém poločase byla Opava velmi nebezpečná, což dokázala vstřeleným gólem. Kdyby nám za stavu 2:1 přidali další branku, nemuselo to pro nás dopadnout pozitivně. Naštěstí jsme snad dvě minuty nato vstřelili branku na tři jedna a v závěru ještě zvýšili, čímž jsme si zajistili postup do dalšího kola,“ rekapituluje duel trenér Pavel Vrba. „Podle mého měl zápas prvoligové parametry. Za stavu 2:1 se utkání rozhodovalo a my předvedli větší zkušenost. Utkání ale mělo pasáže, kdy měla Opava převahu a zkrátka nás přehrávala,“ míní Vrba.

Do utkání nastoupila kombinovaná sestava s několika navrátilci. „Někteří hráči prokázali svou kvalitu. Až se v klidu podívám na zápas na videu, budu moci analyzovat. Jsem rád, že naši rekonvalescenti odehráli určitou minutáž a náš kádr se uzdravuje,“ těší plzeňského trenéra. „Limberský trénuje individuálně, Roman Hubník dostane individuální tréninkový plán a v jeho případě uvidíme, jak se zapojí do tréninku. Příští dny ukáží víc,“ prozrazuje Pavel Vrba.

Fotogalerie

       
 
 

Související články

© FC VIKTORIA Plzeň & eSports.cz, s.r.o. & Beneš & Michl
facebook |  twitter |  Google+ |  YouTube |  RSS kanál