Viktoria Plzeň přichystala pro své příznivce hru o vstupenky na utkání s Mladou Boleslaví. Soutěž bude probíhat pomocí SMS, 5 šastných výherců se může těšit na dvě...

Viktoria Plzeň přichystala pro své příznivce hru o vstupenky na utkání s Mladou Boleslaví. Soutěž bude probíhat pomocí SMS, 5 šastných výherců se může těšit na dvě vstupenky na sobotní duel osmého kola Gambrinus ligy.

Soutěžní otázka pro další SMS soutěž na našich stránkách zní následovně:


Který fotbalista Viktorie rozvlnil jako poslední sí Mladé Boleslavi?


a) Milan Petržela

b) Pavel Horváth

c) David Limberský


Hlasování se uskuteční pomocí zasílání SMS zpráv ve tvaru: VIK HRA X (X je písmeno zvolené odpovědi). Volíte-li například variantu odpovědi A, pošlete SMS ve tvaru: VIK HRA A. Zprávu je třeba zasílat na tel. číslo 903 09 09. Cena jedné SMS je 9,- Kč včetně DPH.

Technicky zajišuje katech.CZ. Za služby Premium SMS  odpovídá AGMO CZ, s.r.o., Na výsluní 201/13, Praha 10. Info: podpora@ka-tech.biz. Výherci permanentek budou kontaktováni na telefonní číslo, ze kterého byla zaslána SMS se správnou platnou odpovědí. Detailní podmínky soutěže naleznete zde.

Hlasování bude možné do dnešních 15 hodin. Výherci budou následně telefonicky kontaktováni, výhru si budou moci vyzvednout přímo před utkáním na recepci ve Štruncových sadech.


Co mám dělat, když se mi nedaří hlasovat pomocí mobilu?

Hlasování probíhá pomocí zaslání krátkých textových zpráv, které jsou součástí tzv. „služeb SMS Premium“. Aktivace služeb SMS Premium se realizuje přes zaměstnance call centra vašeho mobilního operátora. Pro aktivaci služby je nutné sdělit Vaše telefonní číslo spolu s číslem smlouvy. Pokud máte předplacenou kartu, stačí uvést pouze telefonní číslo SIM karty, kterou chcete pro služby SMS Premium aktivovat. Aktivace služby je zdarma.

Pokud používáte některý z tarifů společnosti T- mobile, volejte na 4603 ze sítě T-Mobile nebo +420 603 603 603 z ostatních sítí. V případě, že používáte jakýkoliv tarif společnosti O2 volejte *11 (ze sítě O2) nebo 800 02 02 02 pro volání z jiné sítě (u běžných tarifů stačí uvést pouze Vaše telefonní číslo a operátor službu na požádání aktivuje). Zákazníci společnosti Vodafone mají službu SMS Premium aktivovanou automaticky. V případě blokace například firemních čísel, je třeba se domluvit s odpovědnou osobou ve Vaší firmě, která zajišuje administraci smluv s mobilním operátorem.