Puma banner vlevoNabídni své místo
Permice volný prodej 1
Sparta byla ve všem lepší, uvědomovali si po prohře viktoriáni
09.03.2019
FCVP
Ohlasy po zápase

Sparta byla ve všem lepší, uvědomovali si po prohře viktoriáni

Hodně hořká porážka. Viktoriáni nezvládli velký ligový šlágr na půdě pražské Sparty, odkud odjíždí s vysokou prohrou 0:4. Zklamaní samozřejmě byli i kapitán Roman Hubník, Milan Havel a trenér Pavel Vrba, kteří společně zhodnotili nepovedený duel.

„Zápas se z naší strany vyvíjel velice špatně, byl ovlivněn gólem, který jsme dostali v 10. minutě,“ věděl Vrba. „Sparta toho využila, byla lepší a aktivnější. My jsme nedokázali být důraznější v útočné fázi a lépe ohrozit bránu. Zaslouženě vyhrála takovým rozdílem,“ uznal.

„Sparta byla lepší prakticky ve všem – v nasazení, v bojovnosti, měla všechny odražené balóny... Chtěla více vyhrát a to se jí povedlo,“ mrzelo Romana Hubníka. „Nechytli jsme začátek utkání. O poločase jsme si něco řekli, mohli jsme snížit na 1:2, ale bylo to málo. Jsem z toho ohromně zklamaný,“ přitakal Milan Havel.

Ten do duelu musel naskočit už ve 12. minutě místo zraněného Radima Řezníka. „Bylo to ohromně těžké a nečekané nastoupit do zápasu, kdy Sparta dala gól a její fanoušci byli chycení. Pro nás to bylo hodně špatné utkání, musíme se z něho poučit,“ uvědomoval si Havel.

I když Plzeňané odcházeli do kabin s dvoubrankovou ztrátou, se zápasem ještě chtěli něco udělat. „Sparta má kvalitní mužstvo. Když s ní prohráváte 0:2 a chcete hrát otevřený fotbal, tak toho svou kvalitou a výhodou domácího prostředí využívá,“ řekl uznale kouč Vrba.

Před reprezentační pauzou čeká na Západočechy ještě jedno utkání, v pátek se představí na půdě Teplic. „Dnes jsme dostali velkou ránu. Doufám, že to chytneme za správný konec a příští týden v Teplicích vyhrajeme,“ uzavřel Milan Havel.

Fotogalerie

       
 
 

Související články

© FC VIKTORIA Plzeň & eSports.cz, s.r.o. & Beneš & Michl
facebook |  twitter |  Google+ |  YouTube |  RSS kanál