Ve 23. kole FORTUNA:LIGY přivítáme v Doosan Areně nebezpečný tým z Jablonce, kterému po podzimním vzájemném duelu máme rozhodně co vracet. Zápas má výkop v sobotu 2. března v 15:00 a všechny viktoriány opět budeme potřebovat na značkách! Vstupenky jsou v prodeji v pátek od 15. února.

Zápas spadá do druhé skupiny atraktivity, první časová vlna je tedy za levnější ceny vstupenek a potrvá až do 19. února. Od 20. února až do vyprodání (případně začátku utkání) se budou prodávat vstupenky v rámci druhé časové vlny prodeje.

Lístky lze pořizovat tradičně ve Viktoria shopu během jeho klasické otevírací doby, tj. od 9 do 17 hodin. Případně také na prodejních místech Plzeňské vstupenky (seznam ZDE) a online na webu Plzeňské vstupenky – ZDE.

Pokud jste držitelem permanentní vstupenky a již nyní víte, že nemůžete dorazit, využijte prosím systému Nabídni své místo a uvolněte jej do prodeje pro ostatní fanoušky. Odhlašovat se můžete do pátku 1. března do 12 hodin, návod k tomu najdete ZDE.

„Jablonec je kvalitní tým a má pohárové ambice. Určitě k nám nepřijede jenom bránit a můžeme očekávat kvalitní podívanou. Fanoušky budeme potřebovat, jsme zvyklí na skvělou podporu a věříme, že i na začátku března se na ni budeme moci spolehnout,“ zve na utkání kapitán Roman Hubník.

1. časová vlna (15. 2. – 19. 2.)

I. kategorie – 200 Kč
II. kategorie – 170 Kč
III. kategorie – 140 Kč
IV. kategorie – 110 Kč

2. časová vlna (20. 2. – do vyprodání/zápasu)

I. kategorie – 250 Kč
II. kategorie – 220 Kč
III. kategorie – 190 Kč
IV. kategorie – 160 Kč

DĚTSKÁ VSTUPENKA
– děti do 15 let mají nárok na dětskou vstupenku
– na dětskou vstupenku mimo rodinnou tribunu se vztahuje 50% sleva oproti původní ceně (pozor, cena se mění v závislosti na aktuální časové vlně)
– dětská vstupenka do sektoru H (rodinná tribuna) stojí 70 korun pro tuto skupinu atraktivity
– děti do 3 let vstupenku nepotřebují, pak ovšem nemají nárok na místo (musí sedět na klíně)