Puma banner vlevo
Permice volný prodej 2

Plzeň - Dukla 0:1 (0:0)

Nadst., neděle 5. 5. 2019, 10:00, Dobřany
Plzeň: Pančochová – Klepsová (51. Strašilová), Pavlíčková, Baumruková, Belšánová, Polcarová, Štichová, Horáčková, Gracias, Šeflová, Hermanová.
Dukla: Žáková – Bubáková, Senická, Žočková, Fominykh (41. Vošická), Slováčková (15. Potěmkina), Ryndzak, Fojtíková, Bohatová, Sovany, Pekárková.
Branka: 65. Fojtíková, ŽK: Fominykh, Vošická, Rozhodčí: Špindlerová – Hessová, Pachtová.
Diváci: 50.

Hodnocení trenéra

Vojtěch Křelina (FC Viktoria Plzeň): „V dalším ligovém kole jsme doma přivítali poslední Duklu. I přes postavení v tabulce jde o velice nepříjemného soupeře, na což jsme holky připravovali. Do utkání jsme vstoupili dobře a celý první poločas jsme jasně dominovali v držení míče a ve vytváření brankových příležitostí, bohužel žádná neskončila v síti. Soupeř se prakticky k ničemu nezmohl, ale my jsme jej nedokázali potrestat. Do druhé půle jsme šli s hlavním cílem zlomit střeleckou nemohoucnost, ale bohužel celý tým naprosto nepochopitelně polevil v pohybu bez míče a to především na útočné polovině soupeře a i přesto, že jsme si vypracovali střelecké pozice či dobré příležitosti, tak nic neskončilo za zády brankářky. Soupeř se díky tomu osmělil a z jediné střely na branku vstřelil gól, který rozhodl o tom, že si neodnášíme žádný bod. Chtěli jsme si napravit chuť z pohárového utkání, ale to se bohužel nepovedlo a pouze se ukázalo, že pokud v našich hlavách bude převládat pocit uspokojení až alibismu, tak neuspějeme proti žádnému týmu. Každý zápas nás má něco naučit a konkrétně z tohoto utkání si toho můžeme a musíme odnést mnoho.“

Fotogalerie

       
 
 
© FC VIKTORIA Plzeň & eSports.cz, s.r.o. & Beneš & Michl
facebook |  twitter |  Google+ |  YouTube |  RSS kanál