2. kolo / Čtvrtek 26. 10. 2017, 17:00 / 33. ZŠ

(1:2)

SK Petřín Plzeň

Sutr, Řezanina – Basl, Baštář, Berka, Dulík, Hodek, Honomichl, Chalupa, D. Kardoš, K. Kardoš, Kučera, Lemon (C), Nedvěd, Paidar, Sivák, Toman, Trojovský.

Jankovič – Mašek, Holmik, Fencl, Kural (C), Kasík, Šlehofer, Anton, Matoušek, Špilar, Jíša, Král, Dvořák, Chmelař, Spiegel, Macháč, Hes, Pop, Mašek.

Branky: 11. Honomichl, 44. D. Kardoš, 47. Chalupa, 50. Paidar, 55. Hodek, 58. Baštář, 59. Sivák, 63. Honomichl, 71. Lemon, 73. Nedvěd, 75. Lemon, 83. Baštář – 7. Kural, 14. Kural, Rozhodčí: Ruda.

Diváci: 101

Pavel Konopík (FC Viktoria Plzeň): „Do utkání jsme nevstoupili moc dobře. V úvodních minutách jsme si nevěděli rady s rozehrávkou soupeře a i díky našemu špatnému rozestavení hráčů a chybám v obraně jsme první třetinu prohráli 1:2. Do další třetiny jsme si však již několik věcí připomenuli, vyjasnili a na našem výklonu to bylo rázem znát. Začali jsme v plné síle využívat hráčů pohybujících se v křídelním prostoru. K velké spokojenosti trenérů se také zpřesnila a zrychlila kombinace. V neposlední řadě se nám dařilo i dostat balon do soupeřovy brány, což bylo vidět i na výsledku druhé třetiny. Do třetí části jsme vstoupili opět s chutí ukázat, že fotbal umíme. V podobném duchu jako ve třetině druhé jsme soupeře přehrávali kombinační hrou a ztvrdili naše vítězství dalšími góly. Soupeř z Petřína nás dokázal zaskočit hlavně v úvodní třetině. V průběhu celého zápasu však dokázali být našim borcům důstojným soupeřem, hlavně co se týče osobních soubojů a nasazení.“