3. kolo / Sobota 24. 8. 2019, 12:45 / SK Slovan Plzeň

Basl (41. Sutr) – Karpíšek (41. Šlegel), Kučera (41. Domanský), Toman, Sivák (41. Čonka), Lemon, Bezděk (41. Benajtr), Kardoš (41. Dulík), Hodek, Paidar, Volfík

Nevyjel – Bejda, Ulrich, Procházka, Helmich (53. Fanta), Vostřel (53. Husák), Kaiser (28. Horák), Bureš, Steklý, Kohout, Ort

Branky: 57. Čonka – 39. Steklý, 75. Steklý, Rozhodčí: Pastyřík – Bogdan, Bíba.

Diváci: 50

Štěpán Havránek (FC Viktoria Plzeň): „Hosté byli v tomto zápase šastnějším týmem. V první půli bylo utkání vyrovnané a hrálo se spíše ve středu hřiště nahoru dolů. Boleslav se ujala vedení minutu před koncem poločasu. Nám se hra příliš nedařila, přihrávky byly nepřesné, kombinace vázla, nedokázali jsme držet míč. Druhý poločas byl o něčem jiném. Dostali jsme hosty pod tlak, drželi míč, dobře kombinovali, vytvářeli jsme si šance. Minimálně tři z nich volaly po gólu, bohužel kvalita zakončení byla špatná. V 57. minutě jsme srovnali na 1:1. Utkání však rozhodla nenápadná akce soupeře. Duel jsme nezvládli výsledkově, ale předvedená hra hlavně v druhém poločase byla dobrá. Když zlepšíme efektivitu v zakončení, budeme v dalších zápasech úspěšnější.“