7. kolo / Sobota 8. 10. 2022, 11:00 / Vodní stavby

1:4

(1:0)

FC Hradec Králové

Vondrovicová, Capouchová - Větrovská, Kynclová, Šotová (K), Soukupová, Antony, Blasczyková, Brandlová, Balejová, Hladká, Kadeřávková, Timková, Boučková, Cinková, Kubešová, Ottová

Branky: 21. Brandlová - 52. Hauferová, 58. Jančová (pen.), 55. Kratochvílová, 60. Volhejnová, ŽK: 68. Kratochvílová, Rozhodčí: Jaroš

Diváci: 50

TomᚠBeran: „V 7. ligovém kole nás na domácí půdě čekal lídr tabulky, Hradec Králové. Holky byly připravené na to, jaký fotbal ze strany Hradce je bude čekat a tak v prvním poločase výborně plnily taktické pokyny, vyhrávaly těžké souboje a dostávaly se do herní převahy, z čehož pramenil krásný gól Brandlové na 1:0. První poločas tak byl z naší strany nejlepším poločasem za celou dosavadní sezonu. To se už bohužel nedá říct o druhém dějství tohoto zápasu. I přes velký apel o poločasové přestávce se nám druhý poločas vůbec nepovedl. Po sérii sporných momentů Hradec dokázal využít své převahy a během osmi minut vstřelit 4 góly, které zápas rozhodly. Následně se zápas dohrával za velkého počtu soubojů okolo středu hřiště. V utkání bylo vidět, jak velký rozdíl nastává v naší psychice spojené s herním výkonem při různých pasážích zápasu. S každou inkasovanou brankou nám klesalo sebevědomí a víra ve vítězství, což je také jedna z věcí ve které se musíme zlepšit. Hradec za druhý poločas vyhrál zaslouženě, pozitivem tak pouze opět zůstává výkon z prvního poločasu.“