16. kolo / Neděle 19. 3. 2023, 14:00 / Slavie HK - UMT

FC Hradec Králové

6:2

(2:0)

Vondrovicová - Limberská, Kynclová, Cinková, Soukupová, Antony, Blasczyková, Brandlová, Balejová, Ottová, Hladká

Branky: 26. Jančová (pen.), 39. Stečínská, 62. Kratochvílová, 69. Volhejnová, 75. Volhejnová, 80. Kratochvílová - 53. Antony, 63. Antony (pen.) ŽK: Stečínská, Slováková Rozhodčí: Nguyen - Ižol, Veldon

Diváci: 40

TomᚠBeran: „V rámci 16. kola jsme sehráli venkovní utkání v Hradci Králové. Vstup do utkání se nám povedl výborně, bohužel jsme nedokázali proměnit dvě velké šance a po sporné penaltě prohrávali. Do přestávky vstřelil soupeř ještě jeden gól a do kabiny jsme odcházeli s dvougólovým mankem. Vstup do druhého poločasu se nám opět povedl, kdy jsme snížili z rohu na 1:2. Následně jsme po dalším sporném momentu inkasovali na 1:3. Další snížení z penalty na 2:3 a dobrá pasហnaší hry byla z naší strany výkonnostním vrcholem. Závěr patřil našim individuálním chybám, z kterých Hradec celé utkání rozhodl. Oproti minulému utkání s Duklou jsme zaznamenali zlepšení. Stále však postrádáme bojovnost v některých individuálních výkonech."