Jedlička – Hranáč, Dweh, Jemelka – Mosquera (62. Sýkora), Kalvach (C), Kopic, Červ (62. Valenta), Souaré – Šulc (90+2. Traoré), Chorý (62. Vydra).

Branky: 55. Daněk, 72. Kalvach (vla.) – 42. Kalvach, 47. Šulc, 49. Šulc

ŽK: 45+3. Chorý, 50. Jemelka, 82. Sýkora

Ofsajdy: 1 - 2

Fauly: 10 - 13

Diváci: 3849

Viktoria v rámci 23. kola FORTUNA:LIGY poprvé vyrazila na hřiště v Pardubicích.

Hned v první minutě byl do hry zapojen videorozhodčí. Denis Halinský totiž nepěkně zajel do Pavla Šulce, hlavní rozhodčí celou situaci zkoumal právě pomocí VARu a nakonec vytáhl kartu červené barvy. Pardubice tak od úvodní minuty dohrávaly v deseti hráčích. Obrovskou šanci si vytvořili v patnácté minutě hráči Viktorie. Odražený míč si na rohu malého vápna našel Jan Kopic, který z první vyslal tvrdou ránu, kterou však trefil jen domácího brankáře.

Viktoriáni si nadále snažili vytvářet tlak a drželi míč na svých kopačkách, žádná větší šance však nepřicházela. To se změnilo čtyři minuty před koncem. Přízemní střela Lukáše Kalvacha zaskočila domácího brankáře Budínského, který míč nezachytil a mezi jeho nohami prošel až za brankovou čáru. Do kabin šla Viktoria s jednobrankovým náskokem.

Úvod prvního poločasu přinesl velkou gólovou podívanou. Ve 47. minutě se opřel do nůžek LukᚠČerv, jeho střelu těsně před brankářem tečoval Pavel Šulc a míč propadl do brány. O dvě minuty později poslal do šestnáctky Jhon Mosquera centr, na který naskočil nikým nehlídaný Pavel Šulc a dnes se už podruhé prosadil.

Za pět minut se prosadili také domácí. Ránou zpoza pokutového území propálil Kryštof Daněk bezmocného Martina Jedličku. V sedmdesáté první minutě už to bylo jen o gól. Po rohovém kopu se znovu prosadil Kryštof Daněk.

Deset minut před koncem se Plzeňští dostali do obrovské šance. Nejdříve pálil do brankové konstrukce Sampson Dweh a následně Pavel Šulc, který se snažil dorážet, trefil pouze břevno. Žádný další gól v zápase už nepadl a Viktoria odváží z Pardubic vítězství 3:2.