10. kolo / Sobota 28. 10. 2023, 13:00 / 33. ZŠ

FC Slovan Liberec

Dragounová - Pohořalá, Huclová, Hrdličková, Vacíková, Raunerová, Kováříková, Šimánková, Poláková, Dragounová, Kratochvílová

Branky: 40. Pohořalá, 60. Hrdličková - 17. Povová Rozhodčí: Votruba

Diváci: 50

David Rada: „V dnešním zápase jsme načali odvetnou část soutěže, kdy jsme na domácím hřišti přivítali hráčky Slovanu Liberec. Již z prvního zápasu jsme věděli, že nás nečeká nic lehkého a předpoklady zápasu se zcela naplnily. Utkání bych rozdělil na dva úseky. V prvním poločase jsme nebyli dostatečně aktivní, prohrávali jsme osobní souboje a díky našemu nedůrazu jsme první poločas prohráli poměrem 1:0. O poločase jsme si s holkami řekli, co chceme od druhého poločasu a jakou hrou je potřeba se prezentovat. Ve druhém poločase jsme se soupeři vyrovnali v důrazu v osobních soubojích a díky zlepšení pohybu a aktivity na obou stranách hřiště jsme utkání dokázali otočit v nᚠprospěch. Holkám patří velké uznání a pochvala za přístup a zlepšený výkon ve druhém poločase, díky kterému jsme dokázali zápas otočit v nᚠprospěch a proti nepříjemnému soupeři jsme získali další tři body do tabulky.”