Skupina o titul / Neděle 12. 5. 2024, 16:00 / Losiná

Skupina o titul / Neděle 12. 5. 2024, 16:00

7:4

(2:2)

SK Slavia Praha

Dragounová - Pohořalá, Huclová, Hrdličková, Raunerová, Kováříková, Šandová, Poláková, Marešová, Kratochvílová, Dragounová

Branky: 20. Hrdličková, 29. Hrdličková, 39. Hrdličková, 43. Pohořalá, 62. Hrdličková, 63. Hrdličková, 78. Šimánková - 6. Zelenková, 22. Lechmanová, 40. Zelenková, 51. Lechmanová

Diváci: 70

David Rada: „Ve 2.kole nadstavbové části jsme na domácím hřišti přivítali hráčky Slavie Praha. Jelikož se jedná o druhý celek tabulky, věděli jsme, že nás nečeká nic lehkého a předpoklady zápasu se zcela naplnily. Utkání lze rozdělit na dva úseky. V prvním poločase jsme nebyli dostatečně aktivní, prohrávali jsme osobní souboje a díky našemu nedůrazu byly hráčky Slavie aktivnějším týmem, ale díky naší vysoké efektivitě první poločas skončil 2:2. O poločase jsme si s holkama řekli, co chceme od druhého poločasu a jakou hrou je třeba se prezentovat. V druhém poločase jsme se soupeři vyrovnali v důrazu, v osobních soubojích a díky zlepšenému pohybu a aktivitě na obou stranách hřiště jsme utkání dokázali dovést do vítězného konce. Holkám patří velké uznání, pochvala za přístup a zlepšený výkon ve druhém poločase, díky kterému jsme dokázali zápas rozhodnout v nᚠprospěch a proti nepříjemnému soupeři jsme získali další 3 body do tabulky.”