Skupina o titul / Sobota 18. 5. 2024, 13:30 / areál Letka

Skupina o titul / Sobota 18. 5. 2024, 13:30

FC Slovan Liberec

5:1

(3:0)

Dragounová - Pohořalá, Huclová, Raunerová, Kováříková, Šandová, Poláková, Marešová, Kratochvílová, Dragounová, Prokopcová

Branky: 5. Povová, 7. Hůlková, 15. Hůlková, 51. Csizmaziova, 53. Povová - 43. Vacíková Rozhodčí: Toman

Diváci: 40

David Rada: „Nᚠdalší zápas nás čekal v Liberci. Věděli jsme, že to nebude jednoduché utkání, o tom jsme se přesvědčili hned v úvodních minutách. Liberec se prezentoval tvrdou hrou a nám trvalo dlouho, než jsme se do zápasu dostali. První poločas byl ve znamení velké efektivity hráček Liberce, a proto bylo poločasové skóre 3:0 pro domácí. O poločasové přestávce jsme holkám říkali, aby zvýšily aktivitu na hřišti, a to se nám povedlo a hráčky se prezentovaly zlepšeným herním výkonem a několika zakončeními. Bohužel pak přišly individuální chyby a už jsme se nedokázali vrátit zpět do zápasu. Zápas nakonec skončil naší prohrou, která nás určitě nakopne do dalších bojů.”