Skupina o titul / Sobota 25. 5. 2024, 13:00 / Satalice

Skupina o titul / Sobota 25. 5. 2024, 13:00

AC Sparta Praha

2:4

(0:3)

Dragounová - Pohořalá, Huclová, Hrdličková, Raunerová, Kováříková, Šandová, Šimánková, Poláková, Kratochvílová, Dragounová

Branky: 51. Martinů, 70. Gablíková - 3. Kováříková, 5. Hrdličková, 26. Poláková, 63. Kratochvílová Rozhodčí: Kupka

Diváci: 60

David Rada: „V sobotu jsme zavítali do pražských Satalic, kde nás čekal zápas se Spartou. Do utkání jsme šli s velkou motivací, abychom napravili porážku z minulého týdne. Už od rozcvičky, která měla skvělé tempo, jsme věděli, že holky si jdou za vítězstvím. A to hned svou aktivitou dokázaly, když jsme v páté minutě vedly 2:0. První poločas se hrál ve velkém tempu a pro diváky bylo k vidění několik brankových příležitostí. Do poločasové přestávky jsme šli za stavu 3:0. V druhé půli bylo za úkol nepolevovat v úsilí a přidat nějaké branky, i přes mnoho šancí jsme dali pouze jediný gól a Sparta naopak skórovala 2x. S vítězným koncem 4:2 jsme spokojeni, ale ještě není konec sezony, proto musíme pořád tvrdě pracovat.”