Skupina o titul / Sobota 1. 6. 2024, 10:00 / Horní Měcholupy

Skupina o titul / Sobota 1. 6. 2024, 10:00

SK Slavia Praha

6:1

(2:1)

Dragounová - Pohořalá, Huclová, Raunerová, Skřivánková, Kováříková, Šandová, Šimánková, Poláková, Kratochvílová, Dragounová

Branky: 27. Kohoutová, 30. Zelenková, 41. Zelenková, 46. Chvojková, 50. Zelenková, 66. Merglová (vl.) - 33. Kratochvílová Rozhodčí: Fišer

Diváci: 50

David Rada: „V dalším kole nadstavbové části jsme zavítali na hřiště Slavie Praha. Jelikož se jedná o druhý celek tabulky, věděli jsme, že nás nečeká nic lehkého a předpoklady zápasu se zcela naplnily. Po celou dobu utkání jsme tahali za kratší konec. V prvním poločase jsme nebyli dostatečně aktivní, prohrávali jsme osobní souboje a kvůli našemu nedůrazu byly hráčky Slavie aktivnějším týmem, ale díky skvělým zákrokům naší golmanky první poločas skončil 2:1 v nᚠneprospěch. O poločase jsme si řekli, co chceme od druhého poločasu a jakou hrou je potřeba se prezentovat. Do druhého poločasu jsme vstoupili aktivně, nicméně soupeřky po dvou brejkových situacích navýšily skóre na 4:1. Od této chvíle se již zápas pouze dohrával a soupeřky ze Slavie ještě do konce utkání přidaly dva góly, takže konečný výsledek byl 6:1 v nᚠneprospěch.”