1. kolo / Středa 28. 8. 2024, 16:00 / Krásná Studánka

FC Slovan Liberec

3:2

(1:1)

Víchová - Švecová, Kalabusová, Radová, Beranová, Kovandová, Skřivánková, Klugová, Raunerová, Kalinová, Šandová

Branky: 15. Řeháková, 46. Pšeničková (pen.), 59. Řeháková - 9. Raunerová, 65. Kalinová Rozhodčí: Hekele

Diváci: 50

Martin Šindelka: „Na první ligové kolo jsme se vydali do Liberce. Hned v začátku zápasu jsme byli aktivnějším týmem. Holky si vytvářely hodně šancí, které ale bohužel neskončily góly. Až v desáté minutě jsme se dočkali gólu, po krásně sehrané akci. První poločas jsme stále drželi pod velkou aktivitou a chutí hrát. Bohužel po chybné rozehrávce jsme dostali gól a skóre tak bylo do poločasu vyrovnané. Do druhé půle jsme vstoupili úplným opakem. Soupeř chtěl hrát více a více bojoval, a tak dirigoval tempo hry. Kvůli našemu nedůrazu a zbrklosti jsme dostali dva góly. Druhý gól padl z penalty. V posledních deseti minutách jsme zase začali fungovat, ale povedlo se nám jen snížit na 3:2, a to v 65. minutě po gólu Kalinové. Poslední minuty zápasu jsme chtěli ještě zabojovat a odvést si aspoň bod, ale bohužel soupeř si svůj výsledek pohlídal.”