Béčko v posledním kole podzimu nestačilo na rezervu Slavie

14. kolo / Neděle 31. 10. 2021, 10:30 / Luční

10. Toula
75. Douděra (pen.)

Tvrdoň – Vach, Čihák, Fišer, Šimek (46. Žilák) – Gaszczyk, Káčer, Ndiaye (46. Pešek) – Kayamba, Jedlička (64. Krátký), Prokop (64. Kodýdek)

Kinský – Obadal (64. Zeronik), Matys, Šmíd, Labík – Nikl – Douděra (90. Beran), Madsen (64. Bárta), Kopáček (85. Šimeček) – Horský, Toula

Branky: 68. Krátký (pen.) – 10. Toula, 75. Douděra (pen.) ŽK: Čihák, Fišer – Horský, Rozhodčí: Rejžek – Koranda, Matyš

Diváci: 321

V posledním kole podzimní části ČFL Skupiny A přivítal B tým Viktorie Plzeň v Luční ulici rezervu pražské Slavie. Té i přes vyrovnání z penalty ve druhém poločase nakonec podlehl, vítězný gól dali hosté rovněž z pokutového kopu.

První gól padl v 10. minutě zápasu. Po přihrávce za obranu si Adam Toula kličkou obešel brankáře Tvrdoně a dopravil míč do sítě, hosté tak vedli 1:0. Domácí celek vyrovnal v 67. minutě z penalty, kterou proměnil Kryštof Krátký. Jenže pár minut nato měli výhodu pokutového kopu také slávisté a Martin Douděra si rovněž počínal úspěšně.

Do závěrečeného tlaku už se Viktorii nepodařilo probojovat, a tak béčku Slavie podlehla 1:2.

B tým má nyní na programu sadu čtyř přátelských zápasů. Nejprve se 7. listopadu od 10:30 ve Stodě či v Luční ulici (dle počasí) utká s rezervou Teplic, posléze v sobotu 13. listopadu od 10:30 opět ve Stodě či v Luční ulici s béčkem Bohemians 1905. V sobotu 20. listopadu pak Viktorku B čeká od 11:00 utkání v Luční ulici s Mladou Boleslaví B a týden nato od 11:00 s béčkem Českých Budějovic.

STATISTIKY HRÁČŮ B TÝMU

Josef Parlásek: „Panuje zklamání, že jsme nedokázali zvítězit. Z hlediska ofenzivy jsme měli ve hře dobré věci, a už to byla rozehrávka, přechodová fáze či náznaky šancí. Vždycky ale chybělo lepší finále. Velký problém nám dnes dělala defenzivní součinnost. Při napadání útočníků jsme byli málo agresivní, ve středu hřiště jsme si blbě předávali hráče a špatně je dostupovali. V případě dlouhých míčů jsme špatně zachytávali náběhy útočníků Slavie. Z hlediska ofenzivy to dnes bylo slušné, z hlediska defenzivy jsme ale dnes bohužel v několika věcech propadali.“