Viktoriáni v neděli 19.10.2014 zvládli utkání 11. kola Synot ligy na půdě Mladé Boleslavi, když vyhráli 3:0. Všechny branky hostující týmu vstřelil útočník Stanislav Tecl.

"Byl to krásný zápas, jak pro naše fanoušky, tak pro mě a především pro nᚠtým. Rozhodně se ale vítězství nerodilo lehce, jak to možná pohledem na výsledek vypadá. Boleslav byla velmi těžký soupeř. O to více máme z konečné výhry radost," hodnotí Stanislav Tecl utkání.

Plzeňský útočník dnes dosáhl prvního ligového hattricku v kariéře. "Šancí jsem tam měl opravdu hodně, naštěstí pro mě jsem ale tři proměnil. V závěru jsem tam dostal dvě krásné nahrávky a dokázal jsem je oproti posledním zápasům proměnit. Jsem velmi rád, že jsem se střelecky chytil. Snad góly budou padat i nadále a body přibývat," pokračuje dnešní muž zápasu.

Viktorii se v zápasech s Mladou Boleslaví velmi daří. Dnes ji porazila poosmé za sebou. "Nevím čím to je, že se nám takto s Mladou Boleslaví vede. Opět jsme tu ale předvedly bojovný výkon a šli si za třemi body. Možná to je pro domácí trochu krutý výsledek, ale nás samozřejmě těší. Zvládli jsme druhý velmi těžký zápas po sobě, což je velmi důležité. Ale liga pokračuje a nyní je před námi další náročný program. Nám nezbývá než dál pracovat a snažit se i z následujících utkání vytěžit maximální počet bodů," zakončuje Tecl výhledem na utkání na Slovácku a doma se Spartou.

Fotogalerie