Puma banner vlevo
Doma neuhráváme to, co bychom chtěli, ví o problému trenér Pavel Vrba
31.03.2018
FCVP
Novinky

Doma neuhráváme to, co bychom chtěli, ví o problému trenér Pavel Vrba

Viktoria Plzeň nedokázala ve 22. kole HET ligy bodovat proti týmu z Mladé Boleslavi a jejím jediným bodovým ziskem ze tří jarních domácích ligových duelů je remíza se Slovanem Liberec.

„Jarní zápasy se nám opakují. První poločas byl od některých hráčů špatný, nad tím se musíme zamyslet. Přiznejme si, že Boleslav byla v jedenácti lepší a důraznější. My jsme byli všude pozdě, nebyli dostatečně důslední v soubojích. Proti deseti se hra trochu zjednodušila, ale my z brejku inkasovali na 0:2, což zápas rozhodlo. Sice jsme si v závěru vypracovali tlak, ale pokud promrháme náš čas tak, jak jsme ho promrhali dnes, je to špatně a jednoznačně je to naše chyba,“ hodnotí nepovedené vystoupení trenér Pavel Vrba. „Doma neuhráváme to, co bychom chtěli. To vidím jako problém. Aby Plzeň ve třech domácích zápasech ani jeden nevyhrála, to se Viktorce dlouho nestalo,“ dodává.

Tomáš Hájek zhodnotil zápas následovně: „První poločas rozhodl, byl od nás velice špatný. Mladá Boleslav dobře napadala a moc nás k ničemu nepouštěla. Neuhrávali jsme balony, které jsme běžně na podzim uhrávali. Když šli hosté do deseti, tak už hráli samozřejmě jen na brejky a jeden se jim i povedl,“ řekl stoper Viktorie a dodal: „Teď hrajeme ve středu. Není čas se v tom babrat, musíme ty domácí výsledky napravit.“

Fotogalerie

       
 
 

Související články

© FC VIKTORIA Plzeň & eSports.cz, s.r.o. & Beneš & Michl
facebook |  twitter |  Google+ |  YouTube |  RSS kanál
×
Dnes v 19:00 | Muži
FC Viktoria Plzeň
Olympiakos FC