​Zápas třetího kola Synot ligy odehrají viktoriáni v Českých Budějovicích. Utkání na stadionu na Střeleckém ostrově začíná v neděli 10. srpna v 17:00 hodin. S ohledem na zajištění bezpečnosti návštěvníků stadionu, připravil jihočeský klub několik rad a doporučení pro plzeňské fanoušky, kteří pocestují podpořit své fotbalisty.

Sektor hostí se nachází na východní tribuně, přístupová cesta je možná pouze vstupem ze směru od ulice B. Němcové (plánek ZDE). Při větším počtu fanoušků doporučuje klub příchod na stadion v dostatečném předstihu. Pokladny pro sektor hostů jsou umístěny v bezprostřední blízkosti sektoru, který má kapacitu 378 míst k sezení. Sektor hostů je vybaven jedním vstupním retardérem a výstupní branou, několika únikovými východy a zároveň brankami pro možný vstup a zásah pořadatelské služby, případně PČR. Sektor je vybaven patřičným počtem WC muži i ženy, rovněž je vybaven samostatným stánkem s občerstvením.

Sektor bude zajištěn pořadatelskou a bezpečnostní službou Dynama České Budějovice. Bude kladen důraz na bezpečnostní prohlídky, rovněž bude prováděna namátková dechová zkouška na alkohol. Osoby, které jakýmkoliv způsobem poruší některý z bodů Návštěvního řádu umístěného u vstupu do sektoru, nebudou do sektoru vpuštěni, případně budou vyvedeni ze sektoru bez nároku na vrácení vstupného. Sektor hostů je od ostatních sektorů a diváků na východní tribuně oddělen oplocením a bezpečnostní sítí. Pořadatelská služba bude úzce spolupracovat s policií a v případě potřeby ji požádá o součinnost případně provedení zásahu. Sektor hostů je rovněž monitorován kamerovým systémem.