V neděli 19. října se představí plzeňští fotbalisté v rámci jedenáctého kola Synot ligy v utkání s celkem FK Mladá Boleslav, které se od 15:45 hodin odehraje na Městském stadionu v Mladé Boleslavi. S ohledem na zajištění bezpečnosti návštěvníků stadionu, připravil středočeský klub několik rad a doporučení pro plzeňské fanoušky, kteří pocestují podpořit své fotbalisty.

Sektor hostů označený písmenem N se nachází na východní tribuně. Přístupová cesta do sektoru je možná pouze vstupem z ulice Jiráskova, který je i zároveň východem. Na příchod a odchod fanoušků bude dohlížet Policie ČR. Při větším počtu fanoušků doporučuje klub příchod na stadion v dostatečném předstihu.

Pokladna pro sektor hostů je umístěna v bezprostřední blízkosti sektoru, který má kapacitu 280 míst. Všichni fanoušci si můžou zakoupit vstupenku dvě hodiny před výkopem utkání přímo na místě. Sektor hostů je vybaven jedním vstupním retardérem a výstupní branou, několika únikovými východy a zároveň brankami pro možný vstup a zásah pořadatelské služby, případně PČR. Sektor je vybaven patřičným počtem WC muži i ženy, rovněž je vybaven samostatným stánkem s občerstvením.

Sektor bude zajištěn pořadatelskou a bezpečnostní službou GAPA. Bude kladen důraz na bezpečnostní prohlídky, rovněž bude prováděna namátková dechová zkouška na alkohol. Osoby, které jakýmkoliv způsobem poruší některý z bodů Návštěvního řádu umístěného u vstupu do sektoru, nebudou do sektoru vpuštěni, případně budou vyvedeni ze sektoru bez nároku na vrácení vstupného. Sektor hostů je od ostatních sektorů a diváků na tribuně východ oddělen oplocením a bezpečnostní sítí, rovněž budou vyblokovány okolní sektory a po celé délce bude rozmístěna pořadatelská služba. Pořadatelská služba bude úzce spolupracovat s policií a v případě potřeby ji požádá o součinnost případně provedení zásahu. Sektor hostů je rovněž monitorován kamerovým systémem. Návštěvní řád ZDE.