Viktoria v neděli v podvečer porazila Duklu na svém hřišti 2:1, když otáčela výsledek v druhém poločase. O důležitou vyrovnávací branku se postaral svým prvním gólem v mistrovském zápase za Viktorii Ondřej Vaněk.

„Je to pro nás velmi důležité vítězství. Po utkání na Slavii jsme chtěli odpovědět dobrou hrou a především třemi body. Troufám si říct, že se povedlo obojí. Ačkoliv se pro nás zápas v prvním poločase nevyvíjel dobře, vydrželi jsme v naší hře a dokázali vývoj otočit. Za předvedený výkon jsme si výhru zasloužili, hodnotí Vaněk utkání.

„Věřím, že nás tato výhra nakopne a budeme pokračovat ve vítězné sérii co nejdéle. Zároveň bych chtěl poděkovat našim fanouškům, kteří přišli v hojném počtu a skvěle nás celý zápas podporovali. Před takovou návštěvou je radost hrát,“ hodnotí záložník Viktorie fanoušky.

Právě gól na 1:1 byl první brankou záložníka s 20 na dresu ve viktoriánském dresu. „Jsem rád, že jsem ten gól dal. Ale raději jsem, že jsme vyhráli. Zda ten gól dám já nebo nikdo jiný je jedno, důležitý je týmový výkon a povedený výsledek“, říká Ondřej Vaněk.

První gól samozřejmě obnáší i příspěvek do klubové pokladny. „Tento příspěvek samozřejmě velmi rád zaplatím. Ještě jsem nezjišoval, co z této stránky obnáší první branka. Ale pokladník Venca Procházka mi určitě hodně brzo odchytí a zkasíruje, uzavírá s úsměvem Vaněk.