I díky vám jsme to zvládli a poprvé v historii se probojovali do základní skupiny Evropské konferenční ligy! Abychom se na boje ve skupině C správně naladili, nachystali jsme pro vás na pondělí 11. září autogramiádu hned pětice hráčů v prostorách Trophy VIP. Přijďte si pro podpis. Partnerem autogramiády je Platební karta FC Viktoria od ČSOB.

Pondělí, 11. září od 17:30 do 19:00.

Prostory Trophy VIP za protilehlou tribunou.

Již teď se na vás těší pětice hráčů. Vybrali jsme pro vás ty, kteří k nám přestoupili v létě nebo se vrátili z hostování, a tudíž máte jedinečnou možnost si je nechat poprvé podepsat nebo si s nimi udělat společnou fotku.

Mezi viktoriánské fanoušky zamíří Ibrahim Traoré, Cadu, Robin Hranáč, Pavel Šulc a Rafiu Durosinmi.

„Fanoušci si během autogramiády budou moci prohlédnout prostory Trophy VIP, která slouží i jako klubové muzeum a jsou obohaceny o artefakty ze zatím posledního působení Viktorky v Lize mistrů,“ zve fanoušky mluvčí klubu Václav Hanzlík.

Při návštěvě autogramiády pro vás bude nachystaný i stánek Viktoria shopu, kde si budete moci zakoupit plakáty, minišály, vlaječky, kšiltovky či trička. Navíc bude mít prodlouženou otevírací dobu i kamenný obchod, kde si můžete koupit další viktoriánský merch. Permanentkáři mají možnost zakoupit si balíčky na utkání základní skupiny Evropské konferenční ligy. Navštívit ho můžete do 19 hodin.

Viktoriáni, v pondělí se na vás těšíme!