Viktoria Plzeň byla dnes ze strany UEFA informována o změně místa pro odehrání utkání s FC Ballkani. Z důvodu špatného stavu hrací plochy se duel odehraje na Air Albania Stadium v Tiraně.

„V průběhu pozdního odpoledne jsme byli ze strany UEFA informováni, že kvůli špatnému stavu hrací plochy není možné utkání Evropské konferenční ligy odehrát na stadionu v Prištině. Novým místem pro čtvrteční duel byl zvolen stadion v Tiraně,“ informuje mluvčí klubu Václav Hanzlík.

Přesun duelu z Kosova do Albánie znamená samozřejmě komplikace ohledně logistiky nejen pro celý tým, ale i pro fanoušky, kteří se chystali podpořit Viktorii právě v Prištině. „Samozřejmě si uvědomujeme, že tato zpráva pro ně není příznivá, ale jako klub toto rozhodnutí nedokážeme nijak ovlivnit. Našim cílem je všechny naše příznivce o této změně informovat, aby si dokázali, pokud možno, přebukovat, případně stornovat své letenky. Samozřejmě jim budeme maximálně nápomocni i ve věci vstupenek a dalších náležitostí ohledně cesty do Albánie,“ doplňuje mluvčí klubu.

Utkání FC Ballkani – FC Viktoria Plzeň se odehraje ve čtvrtek 30. listopadu od 18:45 na AIR Albania stadium s kapacitou 22 500 diváků, kde v říjnu nastoupila v kvalifikačním duelu česká reprezentace.

Fanoušky, kteří měli zakoupenou vstupenku do Kosova, budeme kontaktovat přímo na jejich emailovou adresu a prosíme je následně o reakci, zda mají zájem i o vstupenky do Albánie. Stejně tak žádáme případné nové zájemce o vstupenky do Tirany, aby se nám ozvali na email vstupenky@fcviktoria.cz.  „V tuto chvíli zjišujeme další podrobnosti, jakmile budeme mít informace o ceně vstupenek a jejich distribuci, budeme samozřejmě ihned informovat,“ uzavírá mluvčí klubu.