Puma banner vlevoNabídni své místo
Nová appka FCVP
Nezasloužili jsme si vyhrát, mrzelo viktoriány po zápase
05.05.2018
FCVP
Ohlasy po zápase

Nezasloužili jsme si vyhrát, mrzelo viktoriány po zápase

Viktoria zápas 27. kola na hřišti Slavie Praha nezvládla a domácímu týmu podlehla 0:2. Utkání zhodnotili obránci Radim Řezník a Roman Hubník.

„Špatné,“ začal s hodnocením kapitán Viktorie. „Chybělo více nasazení, Slavia vyhrála zaslouženě. Chtěli jsme se vyrovnat alespoň v bojovnosti, ale bohužel se to nepodařilo a tím jsme utkání prohráli,“ hledal Roman Hubník příčiny.

„Nezasloužili jsme si vyhrát,“ dodal. Viktorii k zisku titulu chybí čtyři body, následující dva zápasy hraje doma se Slováckem a s Teplicemi. „Já věřím, že zápasy v domácím prostředí zvládneme. Bude to těžké, ale věřím, že to dokážeme!“ motivuje před nadcházejícími duely, na které už jsou vstupenky v prodeji.

„Musíme mít hlavy nahoře a jet dál,“ nabádá Radim Řezník. „Rozebereme si chyby, které jsme udělali, nic jiného nám nezbývá. Slavia na nás vlétla, hrála jednoduše a dařilo se jí. Když už jsme vyhráli souboj, tak se dostávala k odraženým balonům“ všiml si obránce Plzně.

I on ale věří, že v domácím prostředí se boj o titul podaří dotáhnout do úspěšného konce. „Věřím, že titul uděláme,“ řekl jasně.

Fotogalerie

       
 
 

Související články

© FC VIKTORIA Plzeň & eSports.cz, s.r.o. & Beneš & Michl
facebook |  twitter |  Google+ |  YouTube |  RSS kanál