Žákovské kategorie Viktorky o víkendu ovládly své zápasy. Starší a mladší žačky porazily doma Liberec.

Jihlava vs. FCVP U19 1:1
Střelci:
45. Chalupa (vl.) - 9. Hašek (pen.)
Hodnocení trenéra Davida Vaněčka: „Výborný vstup do zápasu, brzy jsme vedli, vytvořili jsme si i další šance, které jsme neproměnili a na konci poločasu jsme dostali gól z rohu. I druhý poločas jsme byli aktivnější, než soupeř, ale žádnou šanci už jsme nevyužili.”


Mladá Boleslav vs. FCVP U18 0:0
Hodnocení trenéra Davida Vaněčka:
„Vyrovnaný zápas s minimem šancí na obou stranách. V základní sestavě hrála většina kluků z U17 a zvládli to dobře.”


Jihlava vs. FCVP U17 3:2
Střelci:
3. Holec, 46. Vopršal, 55. Holec - 83. Škorpil, 84. Křivánek


Mladá Boleslav vs. FCVP U16 5:1
Střelci:
11. Kaulfus, 18. Roller, 20. Korbelář, 51. Albrecht, 55. Kodera - 49. Sikyta
Hodnocení trenéra Ondřeje Šimla: „Nezachytili jsme úvod zápasu a ve 20. minutě jsme prohrávali 3:0. Poté jsme si vytvořili dobré příležitosti, ale nedokázali jsme je proměnit. Do druhého poločasu jsme vstoupili dobře, dali jsme gól, ale po několika minutách jsme inkasovali z brejku a o pár minut později z přímého volného kopu. Nᚠvýkon nebyl dobrý, musíme se zlepšit v mnoha věcech.”


FCVP U15 vs. Jablonec 6:0
Střelci:
21. Kovařík, 42. Folk, 47. Vukovič, 65. Mašek, 69. Mikula, 75. Mašek
Hodnocení trenéra Martina Vísnera: „Do utkání jsme šli jednoznačně v roli favorita, což není vždy jednoduché. Na nás bylo tvořit a dobývat obranný val soupeře, který spoléhal spíše na rychlé protiútoky a případně na naší chybu při výstavbě. Poločasové skóre 1:0 v nᚠprospěch stále dávalo šanci soupeři, kdy jsme neproměnili několik příležitostí k navýšení skóre. Ve druhém poločase jsme již brzy vstřelenou brankou na 2:0 utnuli definitivně snahu soupeře o jakékoliv drama a pohlídali si toto utkání. Jsme rádi především za čisté konto i šest vstřelených branek, i když by jich mělo být dle šancí daleko více.”


FCVP U14 vs. Jablonec 7:0
Střelci:
8. Běhounek, 21. Volek (vl.), 40. Běhounek, 60. Šebek, 64. Kyklhorn, 72. Běhounek, 73. Běhounek
Hodnocení trenéra Jana Kováře: „Výhru bych hodnotil ze dvou pohledů. Ten první je výsledek. Zde jsme spokojení, jelikož jsme dali hodně branek a zároveň žádnou nedostali. Ten druhý je na výkon. Zde už jsme tak spokojení nebyli. Scházel nám větší pohyb a větší kvalita dovedností. Naši hru jsme hodně přizpůsobili soupeři.“


FCVP U13 vs. Kladno 13:0
Střelci:
2. Mrázek, 8. Mrázek, 16. Mrázek, 21. Minařík, 26. Koura, 29. Velíšek, 41. Lavička, 48. Hrdina, 66. Harrison, 76. Šlajs, 78. Minařík, 82. Minařík (pen.), 83. Chlan
Hodnocení trenéra Tomáše Hada: „Sehráli jsme povedené utkání. Ceníme si především udrženého čistého konta, což na polovičním hřišti s velkými brankami je známka dobré defenzivy kluků. Navíc jsme vstřelili i 13 branek většinou po pěkných akcích.”


FCVP U12 vs. Kladno 5:1
Střelci:
9. Novotný, 21. Novotný, 24. Lopatka, 65. Bordeniuc, 88. Lopatka - 90. Suchý
Hodnocení asistenta trenéra Jakuba Krčála: „Dnešní zápas ve zkratce byl opět o neproměňování šancí; na střely 37:7. Pozitivní, že spoustu rozehraných rohů (přenos z tréninku; dali jsme z toho gól) a posun ve vytváření/ hledání volného prostoru a otáčení hry. Soupeř byl velice snaživý a podal sympatický výkon.”


Bohemians vs. FCVP Ženy B 3:0
Střelci:
13. Šuleková, 67. Šuleková, 77. Šuleková
Hodnocení trenéra Tomáše Lemáka: „Poslední zápas podzimu nám vůbec nevyšel podle našich představ. V prvním poločase jsme se na velmi malém hřišti nedokázali dostat naší kombinací do závažnější šance. Soupeř velmi dobře napadal a přehrával nás ve všech aspektech. Do druhého poločasu jsme vstoupili mnohem lépe. Vyrovnali jsme se herně soupeři, ale z důvodu hrozící prohry jsme otevřeli hru a soupeř toho dvakrát z brejku využil.”


FCVP WU15 vs. Liberec 3:1
Střelci:
1. Kynclová, 28. Kynclová, 60. Žigová - 2. Chládková
Hodnocení trenéra Tomáše Berana: „V rámci 10. kola jsme na domácí půdě přivítali liberecký Slovan. Zápas měl již od začátku vysoké tempo, kdy oba týmy skórovaly v úvodních minutách. Zbytek prvního poločasu jsme byli lepším týmem, kdy jsme z řady šancí dokázali proměnit pouze jednu, a tak se šlo do kabin za stavu 2:1. Úvodních 20 minut druhého dějství patřilo Slovanu, kdy nás přehrával svým lepším pohybem ve středu hřiště. Po následném obměnění sestavy a výstavby hry jsme opět převzali otěže zápasu, z čehož pramenil i gól na konečných 3:1. Výsledek je tak zcela zasloužený a holky chválíme za to, jak dokázaly přepnout po nepovedeném zápase s Českými Budějovicemi. Za týden nás čeká poslední venkovní klání v podzimní části sezony, a to v Edenu proti Slavii Praha.”


FCVP WU13 vs. Liberec 2:1
Střelci:
40. Pohořalá, 60. Hrdličková - 17. Povová
Hodnocení trenéra Davida Rady: „V dnešním zápase jsme načali odvetnou část soutěže, kdy jsme na domácím hřišti přivítali hráčky Slovanu Liberec. Již z prvního zápasu jsme věděli, že nás nečeká nic lehkého a předpoklady zápasu se zcela naplnily. Utkání bych rozdělil na dva úseky. V prvním poločase jsme nebyli dostatečně aktivní, prohrávali jsme osobní souboje a díky našemu nedůrazu jsme první poločas prohráli poměrem 1:0. O poločase jsme si s holkami řekli, co chceme od druhého poločasu a jakou hrou je potřeba se prezentovat. Ve druhém poločase jsme se soupeři vyrovnali v důrazu v osobních soubojích a díky zlepšení pohybu a aktivity na obou stranách hřiště jsme utkání dokázali otočit v nᚠprospěch. Holkám patří velké uznání a pochvala za přístup a zlepšený výkon ve druhém poločase, díky kterému jsme dokázali zápas otočit v nᚠprospěch a proti nepříjemnému soupeři jsme získali další tři body do tabulky.”