Ještě před začátkem nedělního utkání s Mladou Boleslaví proběhlo v Doosan Areně slavnostní předání cen vítězné kapele - The Delivery, jejíž skladba Červenomodrá, se stala vítězem soutěže o volbu hymny FC Viktorie Plzeň.

Ještě před začátkem nedělního utkání s Mladou Boleslaví proběhlo v Doosan Areně slavnostní předání cen vítězné kapele - The Delivery, jejíž skladba Červenomodrá, se stala vítězem soutěže o volbu hymny FC Viktorie Plzeň.

Stalo se tak na základě hlasování více než šestnácti tisíc fanoušků na stránkách spolupořádajícího rádia Kiss Proton. „Je to pro nás obrovský úspěch, za který je třeba poděkovat všem hlasujícím i lidem kolem kapely, bez které by samotný vznik písně nebyl možný,“ uvedl před devíti tisícovkami diváků frontmen kapely. „Vítězství si vážíme a budeme rádi, pokud se naše píseň bude líbit.“

Zástupci kapely převzali ceny za první místo z rukou obchodního manažera Mgr. Jaromíra Hamouze a tiskového mluvčího, Mgr. Pavla Pillára. „Vítězné kapele patří velké poděkování, protože zcela chápe a respektuje specifikum pozice hymny pro většinu fanoušků. Naším cílem je píseň, kterou by si před zápasem zazpívaly naplněné tribuny.“ Cenou pro vítěznou kapelu byly kromě upomínkových a reklamních předmětů rovněž celosezónní permanentky. Více o výsledcích volby hymny se dozvíte zde. Samotnou hymnu si můžete poslechnout zde.