Puma banner vlevo
Vstupenky Olympiacos
Těším se na fanoušky, vždy tu byla skvělá atmosféra, říká Lukáš Kalvach
11.07.2019
FCVP
Rozhovory

Těším se na fanoušky, vždy tu byla skvělá atmosféra, říká Lukáš Kalvach

Už v sobotu to opět vypukne! Viktoria Plzeň hostí v 19:30 Sigmu Olomouc a všichni viktoriáni se již jistě těší na ostrý start sezony 2019/2020. To potvrdili i asistent trenéra Zdeněk Bečka a bývalý olomoucký záložník Lukáš Kalvach.

„Těším se já i hráči. Začíná soutěžní část, je to příjemnější,“ říká Bečka. „Po přátelských zápasech se všichni těší i na atmosféru, která tu ve Štruncových sadech bývá. Fanoušci vždy dokážou vytvořit nádherné domácí prostředí, tímto bych je chtěl i pozvat,“ vzkazuje asistent trenéra Pavla Vrby.

Jeho slova potvrzuje také Lukáš Kalvach: „Těším se hodně. Příprava byla krátká, což je dobře, mistrovské zápasy jsou o něčem jiném. V Plzni byla navíc vždy skvělá atmosféra, takže se na to moc těším,“ říká. Viktoriáni, vstupenky jsou stále v prodeji – online, v klubové aplikaci, na prodejních místech Plzeňské vstupenky i ve fanshopu. A budou i v den zápasu, tak pojďme dorazit v co největším počtu!

Olomouc určitě nebude lehkým soupeřem. „Byli jsme se na ni podívat v Rakousku na jednom přátelském utkání. Jeden poločas hráli v rozestavení 3-5-2, další 4-4-2, takže uvidíme, jak nastoupí. Mají nového trenéra, nicméně kádr zůstal pohromadě, takže od Sigmy očekávám podobný herní styl jako v minulé sezoně,“ přemýšlí Bečka.

Sám se těší také na přínos nových posil. Jednou z nich je právě Lukáš Kalvach, který přišel z Olomouce. „Říkal mi, že mi ještě něco zjistí, takže informace budu mít,“ usmívá se Zdeněk Bečka. „Bude to pro mě speciální, to určitě, ale teď jsem tady a soustředím se na Viktorku a na sebe,“ podotýká Lukáš Kalvach.

 

Související články

© FC VIKTORIA Plzeň & eSports.cz, s.r.o. & Beneš & Michl
facebook |  twitter |  Google+ |  YouTube |  RSS kanál