I před nedělním utkáním s Mladou Boleslaví budou k dostání klubové bulletiny, které Viktoria Plzeň připravuje pro návštěvníky domácích zápasů. Stejně jako při předchozích zápasech bude i tentokrát klubový zpravodaj VIKTOIRIÁN slosovatelný, přičemž se pokaždé hraje o zajímavé ceny.

I před nedělním utkáním s Mladou Boleslaví budou k dostání klubové bulletiny, které Viktoria Plzeň připravuje pro návštěvníky domácích zápasů. Stejně jako při předchozích zápasech bude i tentokrát klubový zpravodaj VIKTOIRIÁN slosovatelný, přičemž se pokaždé hraje o zajímavé ceny.

V profilovém rozhovoru představíme vycházející hvězdičku plzeňského fotbalu – Davida Štípka. Dvacetiletého záložníka z Nýřan, kterého při prvních fotbalových krocích v Plzni vedl legendární trenér Josef Žaloudek. „Přestup se uskutečnil díky panu trenéru Žaloudkovi, který pro Plzeň vyhledával talentované hráče. Během prázdnin si mě pozval do tělocvičny na 33. základní školu, kde jsme trénovali. I když jsme dělali nějaká kondiční cvičení, věnovali jsme nejvíce času hře samotné. Celé prázdniny jsem strávil fotbalem a v žádném případě mi to nevadilo,“ vzpomíná.

Všichni ostatní objevili tohoto talentovaného záložníka v utkání předkola Evropské ligy v Chorzówu, ve kterém zaznamenal svou premiérovou branku za první tým Viktorie. Dvacetiletý fotbalista si nyní užívá každičkou minutu na hrací ploše a sní o tom, že se jednou prosadí do základní jedenáctky Západočechů.  „Pan Žaloudek byl pro mě asi nejdůležitějším trenérem, i když mě nakonec trénoval pouze dva roky. Byl na nás hodně přísný, ale myslel to s námi moc dobře. Udělal pro nás první poslední. Chtěl, abychom dělali fotbal i školu na sto procent. Když někdo měl ve škole špatné známky, neměl jediný problém mu fotbal zakázat.“

Samozřejmostí je i představení soupeře a poohlédnutí za předchozími zápasy, včetně fotografií z minulých zápasů. Nahlédneme také pod pokličku týmu juniorky, která má za sebou úvodní zápasy Juniorské ligy. Chybět nemohou ani informace z mládežnických týmů Viktorie. Bulletin je navíc slosovatelný o zajímavé ceny. Ty si výherci převezmou během poločasové přestávky. Přejeme příjemné čtení, magazín za tradičních 19 Kč si můžete zajistit u všech vchodů a kolportérů.