První duel třetího předkola Evropské ligy prohráli viktoriáni v Bruselu s Antverpami 0:1. Jak zápas hodnotili obránce Radim Řezník a hlavní trenér Pavel Vrba?

„Dnes jsme se přesvědčili o tom, co říkali trenéři – že jsou Antverpy velice dobré do ofenzivy. Mají kvalitní hráče, pomáhají si dlouhými balony a sbírá jim je hroák. Určitě se s nimi dalo hrát a věříme, že do odvety to bude lepší a zlepšíme to,“ hodnotí duel Radim Řezník.

Jak vnímá před odvetou výsledek 0:1? „Není to úplně příjemné. Chtěli jsme vstřelit gól, ale to se bohužel nepovedlo. Měli jsme tam náznaky, které jsme bohužel nevyužili... Jeden jsme dostali, ale přesvědčili jsme se, že když jsme silní na balonu, tak je umíme zatlačit. Doufám, že se o to doma porveme,“ přeje si obránce Plzně.

Svůj pohled na zápas sdělil také trenér Pavel Vrba. „Myslím, že to bylo vyrovnané utkání, bohužel z našeho pohledu rozhodla výborná střela domácích v prvním poločase, i když tam měli ještě jednu šanci, kdy nás podržel Aleš Hruška. Měli jsme herní převahu, bohužel když se dostaneme do gólových situací, tak je řešíme špatně,“ prozrazuje.

Kouče Západočechů mrzelo, že se viktoriánům nepodařilo dát alespoň jeden gól na hřišti soupeře. „V závěru jsme měli naše situace řešit lépe, možná jsme si mohli odvést lepší výsledek. Jsme v poločase, prohráváme 0:1 a máme domácí odvetou před sebou. Věřím, že jsme schopni to zvládnout,“ říká před odvetou v Plzni.

„Výsledek není úplně optimální, na druhou stranu hrát venku na 1:0 je někdy obrovské riziko. Uvidíme, já věřím tomu, že budeme mít obrovskou podporu domácích fanoušků, potěšíme je a zápas zvládneme, abychom postoupili dál,“ doplňuje.

Vstupenky na domácí utkání jsou v prodeji. Viktoriáni, buďte u toho a podpořte svěřence kouče Vrby v důležitém zápase! Informace ZDE.

Fotogalerie